January 23, 2015
|
North Central-Res/Rec Center - Naperville, IL
|
200m (Flat)
ICON KEY: WIAC

Men's 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Allan, Naji JR-3 Wis.-Oshkosh 22.34 10
2. Brown, Mike SR-4 Carthage 22.62 8
3. Bentz, Kallen FR-1 Wis.-Oshkosh 23.03 6
4. Denu, Jared SR-4 Wis.-Whitewater 23.05 5
5. Trimner, Danny SO-2 Wis.-Oshkosh 23.13 4
6. Witt, Parker FR-1 Wis.-Whitewater 23.19 3
7. Loess, Grant SO-2 Wis.-Whitewater 23.35 2
8. Debuhr, Zach SO-2 Wis.-Whitewater 23.40 1
9. Rudebeck, Bryce JR-3 Wis.-Whitewater 23.42 -
10. Larson, Connor SO-2 Wis.-Whitewater 23.43 -
11. Chatman, Pat JR-3 Wis.-Whitewater 23.53 -
12. Feuerstein, Jack JR-3 St. Norbert 23.56 -
13. Peterson, Nolan FR-1 Wis.-Oshkosh 23.68 -
14. Olson, Jaron FR-1 Wis.-Oshkosh 23.70 -
15. Loess, Zak SO-2 Wis.-Whitewater 23.84 -
16. O'Brien, Colin SO-2 St. Norbert 23.90 -
17. Nordman, Ben FR-1 North Central (Ill.) 23.93 -
18. Garcia, Elijah FR-1 Wis.-Whitewater 23.95 -
19. Grandlic, Ryan SO-2 St. Norbert 24.04 -
20. Parsons, Tyler SO-2 Carthage 24.07 -
21. Sinden, Austin FR-1 Wis.-Whitewater 24.10 -
22. Zeien, Logan FR-1 Wis.-Whitewater 24.16 -
23. Garski, Benjamin FR-1 Wis.-Oshkosh 24.22 -
24. Judd, Mike SR-4 Wis.-Whitewater 24.25 -
25. Townsend, London FR-1 Carthage 24.34 -
26. Schlichter, Kevin SO-2 St. Norbert 24.43 -
27. Banda, Austin SO-2 Wis.-Whitewater 24.54 -
28. Sheperd, Stephen JR-3 St. Norbert 24.84 -
29. Newbill, Nate FR-1 Carthage 24.90 -
30. Elliot, Brandon FR-1 Carthage 25.14 -
31. Jacobson, Andrew SR-4 St. Norbert 25.26 -
32. Martinelli, Kyle FR-1 Wis.-Whitewater 25.32 -
33. Scanlan, Riley FR-1 St. Norbert 25.74 -
34. Blanquel, Mario JR-3 North Central (Ill.) 25.75 -
35. Peters, Bradley JR-3 North Central (Ill.) 26.62 -
  Rhyne, Ed   Exhibition 24.41 -
  Worsley, Lee   Exhibition 27.98 -
  Prince, Eric   Exhibition 24.32 -
200 Meters Section 1
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Allan, Naji JR-3 Wis.-Oshkosh 22.34 10
2. Brown, Mike SR-4 Carthage 22.62 8
3. Bentz, Kallen FR-1 Wis.-Oshkosh 23.03 6
4. Denu, Jared SR-4 Wis.-Whitewater 23.05 5
5. Rudebeck, Bryce JR-3 Wis.-Whitewater 23.42 -
6. Chatman, Pat JR-3 Wis.-Whitewater 23.53 -
200 Meters Section 2
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Witt, Parker FR-1 Wis.-Whitewater 23.19 3
2. Debuhr, Zach SO-2 Wis.-Whitewater 23.40 1
3. Larson, Connor SO-2 Wis.-Whitewater 23.43 -
4. Garcia, Elijah FR-1 Wis.-Whitewater 23.95 -
200 Meters Section 3
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Loess, Grant SO-2 Wis.-Whitewater 23.35 2
2. O'Brien, Colin SO-2 St. Norbert 23.90 -
3. Sinden, Austin FR-1 Wis.-Whitewater 24.10 -
4. Schlichter, Kevin SO-2 St. Norbert 24.43 -
200 Meters Section 4
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Trimner, Danny SO-2 Wis.-Oshkosh 23.13 4
2. Peterson, Nolan FR-1 Wis.-Oshkosh 23.68 -
3. Olson, Jaron FR-1 Wis.-Oshkosh 23.70 -
4. Loess, Zak SO-2 Wis.-Whitewater 23.84 -
5. Grandlic, Ryan SO-2 St. Norbert 24.04 -
6. Prince, Eric   Exhibition 24.32 -
200 Meters Section 5
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Feuerstein, Jack JR-3 St. Norbert 23.56 -
2. Nordman, Ben FR-1 North Central (Ill.) 23.93 -
3. Parsons, Tyler SO-2 Carthage 24.07 -
4. Newbill, Nate FR-1 Carthage 24.90 -
200 Meters Section 6
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Garski, Benjamin FR-1 Wis.-Oshkosh 24.22 -
2. Townsend, London FR-1 Carthage 24.34 -
3. Sheperd, Stephen JR-3 St. Norbert 24.84 -
4. Blanquel, Mario JR-3 North Central (Ill.) 25.75 -
5. Peters, Bradley JR-3 North Central (Ill.) 26.62 -
200 Meters Section 7
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Zeien, Logan FR-1 Wis.-Whitewater 24.16 -
2. Judd, Mike SR-4 Wis.-Whitewater 24.25 -
3. Martinelli, Kyle FR-1 Wis.-Whitewater 25.32 -
4. Rhyne, Ed   Exhibition 24.41 -
200 Meters Section 8
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Banda, Austin SO-2 Wis.-Whitewater 24.54 -
2. Elliot, Brandon FR-1 Carthage 25.14 -
3. Jacobson, Andrew SR-4 St. Norbert 25.26 -
4. Scanlan, Riley FR-1 St. Norbert 25.74 -
200 Meters Section 9
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Worsley, Lee   Exhibition 27.98 -