February 22-23, 2018
|
UW-Stevens Point-Multi Activity Center - Stevens Point, WI
|
200m (Flat)

Women's 3000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Kroll, Sadie SR-4 Wis.-La Crosse 10:01.32 10
2. Becker, Mel SR-4 Wis.-Eau Claire 10:07.03 8
3. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 10:07.34 6
4. Marek, Morgan JR-3 Wis.-Eau Claire 10:12.58 5
5. Fischer, Callie SR-4 Wis.-Eau Claire 10:17.77 4
6. Brugger, Libby SO-2 Wis.-La Crosse 10:23.57 3
7. Cisewski, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 10:23.77 2
8. Ferguson, Janelle JR-3 Wis.-Platteville 10:30.99 1
9. Ziolkowski, Sarah SO-2 Wis.-La Crosse 10:31.19 -
10. Repka, Katie SR-4 Wis.-Stout 10:32.69 -
11. Jurik, Nikki JR-3 Wis.-River Falls 10:32.73 -
12. Wardinski, Katie JR-3 Wis.-Platteville 10:33.97 -
13. Keene, Ashton SO-2 Wis.-Oshkosh 10:39.61 -
14. Wolf, Bailey SO-2 Wis.-Stevens Point 10:40.34 -
15. Lamack, Hannah FR-1 Wis.-Eau Claire 10:42.66 -
16. Prestifilippo, Sydney SO-2 Wis.-Whitewater 10:43.67 -
17. Petruzates, Jessica SO-2 Wis.-Stout 10:44.61 -
18. Keller-Miller, Mackenzie SR-4 Wis.-La Crosse 10:47.19 -
19. Monfils, Teagan FR-1 Wis.-Eau Claire 10:49.33 -
20. Lerdall, Annika FR-1 Wis.-Eau Claire 10:50.74 -
21. Braun, Jessie FR-1 Wis.-Whitewater 11:03.38 -
22. Chambers, Lexie FR-1 Wis.-Eau Claire 11:05.48 -
3000 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Cisewski, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 10:23.77 2
2. Ferguson, Janelle JR-3 Wis.-Platteville 10:30.99 1
3. Repka, Katie SR-4 Wis.-Stout 10:32.69 -
4. Wardinski, Katie JR-3 Wis.-Platteville 10:33.97 -
5. Keene, Ashton SO-2 Wis.-Oshkosh 10:39.61 -
6. Lamack, Hannah FR-1 Wis.-Eau Claire 10:42.66 -
7. Prestifilippo, Sydney SO-2 Wis.-Whitewater 10:43.67 -
8. Keller-Miller, Mackenzie SR-4 Wis.-La Crosse 10:47.19 -
9. Monfils, Teagan FR-1 Wis.-Eau Claire 10:49.33 -
10. Lerdall, Annika FR-1 Wis.-Eau Claire 10:50.74 -
11. Braun, Jessie FR-1 Wis.-Whitewater 11:03.38 -
12. Chambers, Lexie FR-1 Wis.-Eau Claire 11:05.48 -
3000 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Kroll, Sadie SR-4 Wis.-La Crosse 10:01.32 10
2. Becker, Mel SR-4 Wis.-Eau Claire 10:07.03 8
3. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 10:07.34 6
4. Marek, Morgan JR-3 Wis.-Eau Claire 10:12.58 5
5. Fischer, Callie SR-4 Wis.-Eau Claire 10:17.77 4
6. Brugger, Libby SO-2 Wis.-La Crosse 10:23.57 3
7. Ziolkowski, Sarah SO-2 Wis.-La Crosse 10:31.19 -
8. Jurik, Nikki JR-3 Wis.-River Falls 10:32.73 -
9. Wolf, Bailey SO-2 Wis.-Stevens Point 10:40.34 -
10. Petruzates, Jessica SO-2 Wis.-Stout 10:44.61 -