February 22-23, 2018
|
UW-Stevens Point-Multi Activity Center - Stevens Point, WI
|
200m (Flat)

Women's 5000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 17:17.78 10
2. Voss, Rebecca JR-3 Wis.-La Crosse 17:27.97 8
3. Fischer, Callie SR-4 Wis.-Eau Claire 17:53.80 6
4. Petruzates, Jessica SO-2 Wis.-Stout 18:09.92 5
5. Ziolkowski, Sarah SO-2 Wis.-La Crosse 18:17.87 4
6. Jeffers, Rachel FR-1 Wis.-La Crosse 18:21.87 3
7. Tolkkinen, Linsey JR-3 Wis.-River Falls 18:24.33 2
8. Brekken, Annie JR-3 Wis.-La Crosse 18:30.97 1
9. Tremble, Lexie JR-3 Wis.-Eau Claire 18:31.08 -
10. Keene, Ashton SO-2 Wis.-Oshkosh 18:39.53 -
11. Sweeney, Madeline FR-1 Wis.-La Crosse 18:47.32 -
12. Miller, Ellie JR-3 Wis.-La Crosse 18:47.88 -
13. Wardinski, Katie JR-3 Wis.-Platteville 18:49.65 -
14. Gomez-Ruiz, Karen JR-3 Wis.-Eau Claire 18:53.03 -
15. Cochran, Linnea FR-1 Wis.-La Crosse 19:05.81 -
16. Holzem, Dakota SO-2 Wis.-La Crosse 19:08.62 -
17. Mielke, Liz JR-3 Wis.-Whitewater 19:09.20 -
18. Reiners, Joanne SR-4 Wis.-Eau Claire 19:26.97 -
19. Felton, Camille SR-4 Wis.-Platteville 19:30.53 -
20. Perkins, Molly SO-2 Wis.-Stout 19:31.24 -
21. Stamn, Jessi SR-4 Wis.-Oshkosh 19:37.50 -
22. Brown, Mariah SR-4 Wis.-Platteville 19:38.71 -
23. Erickson, Julia SO-2 Wis.-Stevens Point 19:40.19 -
24. Ozan, Madeleine FR-1 Wis.-Stout 19:51.47 -
25. Lechnir, Sylvia SO-2 Wis.-Stout 20:05.44 -
26. Laundrie, Mada FR-1 Wis.-Stevens Point 20:08.57 -
27. Boudreau, Bailey JR-3 Wis.-Stevens Point 20:26.07 -
5000 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Sweeney, Madeline FR-1 Wis.-La Crosse 18:47.32 -
2. Wardinski, Katie JR-3 Wis.-Platteville 18:49.65 -
3. Cochran, Linnea FR-1 Wis.-La Crosse 19:05.81 -
4. Holzem, Dakota SO-2 Wis.-La Crosse 19:08.62 -
5. Mielke, Liz JR-3 Wis.-Whitewater 19:09.20 -
6. Reiners, Joanne SR-4 Wis.-Eau Claire 19:26.97 -
7. Felton, Camille SR-4 Wis.-Platteville 19:30.53 -
8. Perkins, Molly SO-2 Wis.-Stout 19:31.24 -
9. Stamn, Jessi SR-4 Wis.-Oshkosh 19:37.50 -
10. Brown, Mariah SR-4 Wis.-Platteville 19:38.71 -
11. Erickson, Julia SO-2 Wis.-Stevens Point 19:40.19 -
12. Ozan, Madeleine FR-1 Wis.-Stout 19:51.47 -
13. Lechnir, Sylvia SO-2 Wis.-Stout 20:05.44 -
14. Laundrie, Mada FR-1 Wis.-Stevens Point 20:08.57 -
15. Boudreau, Bailey JR-3 Wis.-Stevens Point 20:26.07 -
5000 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 17:17.78 10
2. Voss, Rebecca JR-3 Wis.-La Crosse 17:27.97 8
3. Fischer, Callie SR-4 Wis.-Eau Claire 17:53.80 6
4. Petruzates, Jessica SO-2 Wis.-Stout 18:09.92 5
5. Ziolkowski, Sarah SO-2 Wis.-La Crosse 18:17.87 4
6. Jeffers, Rachel FR-1 Wis.-La Crosse 18:21.87 3
7. Tolkkinen, Linsey JR-3 Wis.-River Falls 18:24.33 2
8. Brekken, Annie JR-3 Wis.-La Crosse 18:30.97 1
9. Tremble, Lexie JR-3 Wis.-Eau Claire 18:31.08 -
10. Keene, Ashton SO-2 Wis.-Oshkosh 18:39.53 -
11. Miller, Ellie JR-3 Wis.-La Crosse 18:47.88 -
12. Gomez-Ruiz, Karen JR-3 Wis.-Eau Claire 18:53.03 -