February 22-23, 2018
|
UW-Stevens Point-Multi Activity Center - Stevens Point, WI
|
200m (Flat)

Women's 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Reichenberger, Emily SR-4 Wis.-Oshkosh 25.39 10
2. Mertens, Hannah JR-3 Wis.-Stevens Point 25.48 8
3. Felton, Abbie SO-2 Wis.-Whitewater 25.55 6
4. Rygiewicz, Savannah FR-1 Wis.-La Crosse 25.69 5
5. Wrensch, Lauren JR-3 Wis.-Oshkosh 25.93 4
6. Buergi, Ashleigh SR-4 Wis.-Eau Claire 25.93 3
7. Mallek, Kaitlin JR-3 Wis.-Stout 26.05 2
8. Pralle, Taylor JR-3 Wis.-Oshkosh 26.07 1
9. Seeley, Olivia JR-3 Wis.-Oshkosh 26.15 -
10. Bullard, Emma SO-2 Wis.-Stout 26.29 -
11. Mitchell, Sie'anna FR-1 Wis.-Oshkosh 26.32 -
12. Worachek, Kelsey SR-4 Wis.-Eau Claire 26.33 -
13. Stuhr, Chenoa JR-3 Wis.-Platteville 26.47 -
14. Chen, Amy FR-1 Wis.-Eau Claire 26.59 -
15. Emmerich, Sydney SO-2 Wis.-La Crosse 26.60 -
16. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 26.63 -
17. McFadden, Tymesia JR-3 Wis.-Stout 26.67 -
18. Keena, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 26.77 -
19. Endries, Morgan SO-2 Wis.-Oshkosh 26.87 -
20. Siehr, Payton FR-1 Wis.-La Crosse 26.94 -
21. Hampton, Allison JR-3 Wis.-La Crosse 26.98 -
22. Fahey, Logan SO-2 Wis.-Eau Claire 27.13 -
23. Kummer, Lakyn SO-2 Wis.-Eau Claire 27.25 -
24. Breyer, Rebecca SO-2 Wis.-La Crosse 27.30 -
25. Popanz, Katie JR-3 Wis.-Whitewater 27.32 -
26. Nelson, Nicole SO-2 Wis.-Stout 27.35 -
200 Meters Section 1
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Kummer, Lakyn SO-2 Wis.-Eau Claire 27.25 -
2. Nelson, Nicole SO-2 Wis.-Stout 27.35 -
200 Meters Section 2
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Bullard, Emma SO-2 Wis.-Stout 26.29 -
2. Endries, Morgan SO-2 Wis.-Oshkosh 26.87 -
3. Fahey, Logan SO-2 Wis.-Eau Claire 27.13 -
4. Breyer, Rebecca SO-2 Wis.-La Crosse 27.30 -
200 Meters Section 3
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Stuhr, Chenoa JR-3 Wis.-Platteville 26.47 -
2. McFadden, Tymesia JR-3 Wis.-Stout 26.67 -
3. Siehr, Payton FR-1 Wis.-La Crosse 26.94 -
4. Popanz, Katie JR-3 Wis.-Whitewater 27.32 -
200 Meters Section 4
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Chen, Amy FR-1 Wis.-Eau Claire 26.59 -
2. Emmerich, Sydney SO-2 Wis.-La Crosse 26.60 -
3. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 26.63 -
4. Keena, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 26.77 -
200 Meters Section 5
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Wrensch, Lauren JR-3 Wis.-Oshkosh 25.93 4
2. Pralle, Taylor JR-3 Wis.-Oshkosh 26.07 1
3. Mitchell, Sie'anna FR-1 Wis.-Oshkosh 26.32 -
4. Hampton, Allison JR-3 Wis.-La Crosse 26.98 -
200 Meters Section 6
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Rygiewicz, Savannah FR-1 Wis.-La Crosse 25.69 5
2. Buergi, Ashleigh SR-4 Wis.-Eau Claire 25.93 3
3. Mallek, Kaitlin JR-3 Wis.-Stout 26.05 2
4. Seeley, Olivia JR-3 Wis.-Oshkosh 26.15 -
200 Meters Section 7
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Reichenberger, Emily SR-4 Wis.-Oshkosh 25.39 10
2. Mertens, Hannah JR-3 Wis.-Stevens Point 25.48 8
3. Felton, Abbie SO-2 Wis.-Whitewater 25.55 6
4. Worachek, Kelsey SR-4 Wis.-Eau Claire 26.33 -