February 3, 2018
|
UW-Stevens Point-Multi Activity Center - Stevens Point, WI
|
200m (Flat)

Women's 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Huebner, Shayla JR-3 Northern Michigan 57.59 10
2. Dutcher, Paige JR-3 Northern Michigan 59.33 8
3. Pralle, Taylor JR-3 Wis.-Oshkosh 59.55 6
4. Collins, Lynsey JR-3 Northern Michigan 1:00.03 5
5. Peters, Makani SO-2 Wis.-Stevens Point 1:00.82 4
6. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 1:01.06 3
7. Wellhausen, Brooke FR-1 Wis.-Stevens Point 1:01.07 2
8. Hindt, Isabel FR-1 Judson 1:01.44 1
9. Keena, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 1:01.54 -
10. Endries, Morgan SO-2 Wis.-Oshkosh 1:02.21 -
11. Falk, Caitlin FR-1 Wis.-Stevens Point 1:02.31 -
12. Kummer, Lakyn SO-2 Wis.-Eau Claire 1:02.58 -
13. Syverson, Alaina FR-1 Wis.-Eau Claire 1:02.63 -
14. Hering, Megan FR-1 Wis.-Whitewater 1:02.79 -
15. Campbell, Rosalie FR-1 Wis.-Eau Claire 1:02.92 -
16. Powers, Rachel SR-4 Wis.-Oshkosh 1:03.12 -
17. Petkovsek, Michelle SO-2 Wis.-Stevens Point 1:03.15 -
18. Martin, Megan SO-2 Northern Michigan 1:03.31 -
19. Hettenbach, Kate FR-1 Wis.-Whitewater 1:03.48 -
20. Bianco, Tiffany JR-3 Wis.-Whitewater 1:04.16 -
21. Boxum, Anna FR-1 Wis.-Eau Claire 1:04.32 -
22. Jandro, Karliann FR-1 Wis.-Whitewater 1:05.04 -
23. Schultz, Carly FR-1 Wis.-Stevens Point 1:05.21 -
24. Srnka, Melissa SO-2 Wis.-Oshkosh 1:06.24 -
25. Reynolds, Paige JR-3 Wis.-Eau Claire 1:06.29 -
26. Dobson, Nicolette FR-1 Judson 1:07.06 -
27. Daley, Sarah FR-1 Wis.-Whitewater 1:07.81 -
28. Chupka, Rachael SO-2 Wis.-Whitewater 1:08.56 -
29. Henn, Savannah SR-4 Judson 1:10.40 -
400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Powers, Rachel SR-4 Wis.-Oshkosh 1:03.12 -
2. Boxum, Anna FR-1 Wis.-Eau Claire 1:04.32 -
3. Schultz, Carly FR-1 Wis.-Stevens Point 1:05.21 -
4. Srnka, Melissa SO-2 Wis.-Oshkosh 1:06.24 -
5. Dobson, Nicolette FR-1 Judson 1:07.06 -
6. Henn, Savannah SR-4 Judson 1:10.40 -
400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Kummer, Lakyn SO-2 Wis.-Eau Claire 1:02.58 -
2. Syverson, Alaina FR-1 Wis.-Eau Claire 1:02.63 -
3. Jandro, Karliann FR-1 Wis.-Whitewater 1:05.04 -
4. Reynolds, Paige JR-3 Wis.-Eau Claire 1:06.29 -
5. Daley, Sarah FR-1 Wis.-Whitewater 1:07.81 -
6. Chupka, Rachael SO-2 Wis.-Whitewater 1:08.56 -
400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Falk, Caitlin FR-1 Wis.-Stevens Point 1:02.31 -
2. Hering, Megan FR-1 Wis.-Whitewater 1:02.79 -
3. Campbell, Rosalie FR-1 Wis.-Eau Claire 1:02.92 -
4. Martin, Megan SO-2 Northern Michigan 1:03.31 -
5. Hettenbach, Kate FR-1 Wis.-Whitewater 1:03.48 -
6. Bianco, Tiffany JR-3 Wis.-Whitewater 1:04.16 -
400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 1:01.06 3
2. Hindt, Isabel FR-1 Judson 1:01.44 1
3. Endries, Morgan SO-2 Wis.-Oshkosh 1:02.21 -
4. Petkovsek, Michelle SO-2 Wis.-Stevens Point 1:03.15 -
400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Collins, Lynsey JR-3 Northern Michigan 1:00.03 5
2. Peters, Makani SO-2 Wis.-Stevens Point 1:00.82 4
3. Wellhausen, Brooke FR-1 Wis.-Stevens Point 1:01.07 2
4. Keena, Lizzy FR-1 Wis.-Eau Claire 1:01.54 -
400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Huebner, Shayla JR-3 Northern Michigan 57.59 10
2. Dutcher, Paige JR-3 Northern Michigan 59.33 8
3. Pralle, Taylor JR-3 Wis.-Oshkosh 59.55 6