December 1-2, 2017
|
SUNY Brockport-SERC - Brockport, NY
|
200m (Flat)

Men's 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Graves, Ethan FR-1 Brockport St. 2:01.98 10
2. Betts, James FR-1 Roberts Wesleyan 2:03.73 8
3. Mazur, Adrian SO-2 Roberts Wesleyan 2:04.05 6
4. Page, Jason FR-1 Brockport St. 2:05.28 5
5. Vossler, Alexander FR-1 Alfred State 2:07.01 4
6. Lipina, Tyler FR-1 Roberts Wesleyan 2:07.15 3
7. Wottawa, Matthew FR-1 Roberts Wesleyan 2:07.80 2
8. Hofbauer, Lukas SO-2 Brockport St. 2:08.66 1
9. Suhr, Brian   Unattached 2:09.13 -
10. Forino, Bryan FR-1 Roberts Wesleyan 2:09.58 -
11. Gordon, William SO-2 St. John Fisher 2:10.47 -
12. Parrott, Kody   UB XC & Running Club 2:10.75 -
13. Richards, Jonathan SR-4 Roberts Wesleyan 2:11.06 -
14. Bremer, Bryan FR-1 RIT 2:11.40 -
15. Philbrick, Silas FR-1 Houghton 2:11.47 -
16. DeGrand, Joe FR-1 RIT 2:13.29 -
17. Craun, Tanner JR-3 Roberts Wesleyan 2:14.06 -
18. Richards, Benjamin SO-2 Roberts Wesleyan 2:14.97 -
19. Demberg, Austin JR-3 Alfred State 2:15.55 -
20. Daigler, Carl SR-4 Roberts Wesleyan 2:22.88 -
21. Conner, Matt SO-2 Alfred State 2:23.74 -
22. Radwan, Omar   UB XC & Running Club 2:24.60 -
23. Ash, Sean FR-1 Brockport St. 2:27.58 -
24. Sochacki, Christofer JR-3 RIT 2:31.44 -
800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Graves, Ethan FR-1 Brockport St. 2:01.98 10
2. Betts, James FR-1 Roberts Wesleyan 2:03.73 8
3. Mazur, Adrian SO-2 Roberts Wesleyan 2:04.05 6
4. Page, Jason FR-1 Brockport St. 2:05.28 5
5. Vossler, Alexander FR-1 Alfred State 2:07.01 4
6. Wottawa, Matthew FR-1 Roberts Wesleyan 2:07.80 2
7. Hofbauer, Lukas SO-2 Brockport St. 2:08.66 1
8. Forino, Bryan FR-1 Roberts Wesleyan 2:09.58 -
9. Parrott, Kody   UB XC & Running Club 2:10.75 -
10. DeGrand, Joe FR-1 RIT 2:13.29 -
11. Ash, Sean FR-1 Brockport St. 2:27.58 -
12. Sochacki, Christofer JR-3 RIT 2:31.44 -
800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Lipina, Tyler FR-1 Roberts Wesleyan 2:07.15 3
2. Suhr, Brian   Unattached 2:09.13 -
3. Gordon, William SO-2 St. John Fisher 2:10.47 -
4. Richards, Jonathan SR-4 Roberts Wesleyan 2:11.06 -
5. Bremer, Bryan FR-1 RIT 2:11.40 -
6. Philbrick, Silas FR-1 Houghton 2:11.47 -
7. Craun, Tanner JR-3 Roberts Wesleyan 2:14.06 -
8. Richards, Benjamin SO-2 Roberts Wesleyan 2:14.97 -
9. Demberg, Austin JR-3 Alfred State 2:15.55 -
10. Daigler, Carl SR-4 Roberts Wesleyan 2:22.88 -
11. Conner, Matt SO-2 Alfred State 2:23.74 -
12. Radwan, Omar   UB XC & Running Club 2:24.60 -