January 27, 2018
|
UW-Stout-Sports & Fitness Center - Mennomenie, WI
|
200m (Flat)

Women's 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Mallek, Kaitlin JR-3 Wis.-Stout 26.20
2. Worachek, Kelsey SR-4 Wis.-Eau Claire 26.62
3. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 26.90
4. Bullard, Emma SO-2 Wis.-Stout 27.03
5. Veale, Ashley   Copper Country TC 27.06
6. Fahey, Logan SO-2 Wis.-Eau Claire 27.43
7. Durni, Maggie SO-2 Wis.-Eau Claire 27.81
8. Floresca, Alexis FR-1 Saint Mary's (Minn.) 27.86
9. Allen, Aimee   Copper Country TC 27.94
10. Campbell, Rosalie FR-1 Wis.-Eau Claire 27.96
11. Boxum, Anna FR-1 Wis.-Eau Claire 27.97
12. Reynolds, Paige JR-3 Wis.-Eau Claire 28.07
13. Syverson, Alaina FR-1 Wis.-Eau Claire 28.10
14. Zais, Claire JR-3 Wis.-Stout 28.14
15. Woody, Nikaylah SR-4 Augsburg 28.17
16. Ellison, Carissa FR-1 Augsburg 28.27
17. Hildebrandt, Lydia JR-3 Bethany Lutheran 28.29
18. Henschell, Katie FR-1 Wis.-Eau Claire 28.48
19. Mensah, Portia JR-3 Saint Mary's (Minn.) 28.84
20. Schwerman, Kate FR-1 Wis.-Superior 29.33
21. Mulcahy, Christabelle FR-1 Augsburg 29.60
22. Gudelis, Maria FR-1 Viterbo 29.74
23. Ellefson, Mackenzie SO-2 Saint Mary's (Minn.) 29.79
24. Gietzel, Nicole SO-2 Wis.-Stout 29.89
25. Robarge, Janelle SO-2 Wis.-Stout 29.92
26. Strom, Laura FR-1 Bethany Lutheran 30.57
27. Pickar, Josephine FR-1 Wis.-Superior 30.58
28. Mielke, MaKayla FR-1 Wis.-Eau Claire 30.72
29. Januszyk, Lindsey Senior Minnesota Running Club 30.96
30. Llerena, Domenica FR-1 Augsburg 32.51
31. Lang, Mariah FR-1 Wis.-Stout 32.85
32. Williams, Sion FR-1 Saint Mary's (Minn.) 33.57
200 Meters Section 1
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Mulcahy, Christabelle FR-1 Augsburg 29.60
2. Ellefson, Mackenzie SO-2 Saint Mary's (Minn.) 29.79
3. Pickar, Josephine FR-1 Wis.-Superior 30.58
4. Llerena, Domenica FR-1 Augsburg 32.51
5. Williams, Sion FR-1 Saint Mary's (Minn.) 33.57
200 Meters Section 3
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Schwerman, Kate FR-1 Wis.-Superior 29.33
2. Gudelis, Maria FR-1 Viterbo 29.74
3. Gietzel, Nicole SO-2 Wis.-Stout 29.89
4. Robarge, Janelle SO-2 Wis.-Stout 29.92
5. Mielke, MaKayla FR-1 Wis.-Eau Claire 30.72
200 Meters Section 5
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Henschell, Katie FR-1 Wis.-Eau Claire 28.48
2. Januszyk, Lindsey Senior Minnesota Running Club 30.96
3. Lang, Mariah FR-1 Wis.-Stout 32.85
200 Meters Section 6
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Allen, Aimee   Copper Country TC 27.94
2. Reynolds, Paige JR-3 Wis.-Eau Claire 28.07
3. Syverson, Alaina FR-1 Wis.-Eau Claire 28.10
4. Woody, Nikaylah SR-4 Augsburg 28.17
5. Ellison, Carissa FR-1 Augsburg 28.27
6. Mensah, Portia JR-3 Saint Mary's (Minn.) 28.84
200 Meters Section 7
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Durni, Maggie SO-2 Wis.-Eau Claire 27.81
2. Campbell, Rosalie FR-1 Wis.-Eau Claire 27.96
3. Boxum, Anna FR-1 Wis.-Eau Claire 27.97
4. Zais, Claire JR-3 Wis.-Stout 28.14
5. Strom, Laura FR-1 Bethany Lutheran 30.57
200 Meters Section 8
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Hecker, Glory SO-2 Wis.-Eau Claire 26.90
2. Fahey, Logan SO-2 Wis.-Eau Claire 27.43
3. Floresca, Alexis FR-1 Saint Mary's (Minn.) 27.86
4. Hildebrandt, Lydia JR-3 Bethany Lutheran 28.29
200 Meters Section 9
W:
PL NAME YEAR TEAM TIME
1. Mallek, Kaitlin JR-3 Wis.-Stout 26.20
2. Worachek, Kelsey SR-4 Wis.-Eau Claire 26.62
3. Bullard, Emma SO-2 Wis.-Stout 27.03
4. Veale, Ashley   Copper Country TC 27.06