February 17, 2018
|
UW-Oshkosh-Kolf Sports Center - Oshkosh, WI
|
200m (Flat)

Women's 3000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 9:48.11 10
2. Anzalone, Gabi   Unattached 9:48.15 -
3. Palmer, Moriah   Unattached 10:10.33 -
4. Reiners, Joanne SR-4 Wis.-Eau Claire 10:35.89 8
5. Braun, Jessie FR-1 Wis.-Whitewater 10:49.50 6
6. Prestifilippo, Sydney SO-2 Wis.-Whitewater 10:52.95 5
7. Swietlik, Clare SR-4 Carroll 10:55.88 4
8. Kinzer, Hannah SR-4 Lawrence 10:59.77 3
9. Chand, Alex FR-1 Lawrence 11:03.20 2
10. Jones, Amanda FR-1 Carroll 11:06.14 1
11. Galloway, Liz FR-1 Wis.-Eau Claire 11:09.10 -
12. Mair, Taylor SO-2 Edgewood 11:16.17 -
13. Vogt, Grace FR-1 Wis.-Eau Claire 11:18.92 -
14. Holterman, Mary SO-2 Wis.-Eau Claire 11:22.35 -
15. Rosin, Maddie FR-1 Wis.-Eau Claire 11:27.33 -
16. Sedall, Christina SO-2 Lawrence 11:29.72 -
17. King, Madison FR-1 Ripon 11:33.20 -
18. Berlet, Jenna FR-1 Carroll 11:34.13 -
19. O'Connell, Ellie FR-1 Carroll 11:34.57 -
20. Menegon, Erin JR-3 Carroll 12:10.47 -
21. Doruska, Molly JR-3 Lawrence 12:14.76 -
22. Drag, Brittany FR-1 Carroll 12:19.11 -
23. Zuhlke, Alyssa JR-3 Marian (Wis.) 12:35.64 -
24. Brost, Alexis FR-1 Marian (Wis.) 12:51.16 -
  Furlan, Joanna SO-2 Beloit DNF -
3000 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Moore, Cheyenne SR-4 Wis.-Oshkosh 9:48.11 10
2. Anzalone, Gabi   Unattached 9:48.15 -
3. Palmer, Moriah   Unattached 10:10.33 -
4. Reiners, Joanne SR-4 Wis.-Eau Claire 10:35.89 8
5. Braun, Jessie FR-1 Wis.-Whitewater 10:49.50 6
6. Prestifilippo, Sydney SO-2 Wis.-Whitewater 10:52.95 5
7. Swietlik, Clare SR-4 Carroll 10:55.88 4
8. Kinzer, Hannah SR-4 Lawrence 10:59.77 3
9. Chand, Alex FR-1 Lawrence 11:03.20 2
10. Jones, Amanda FR-1 Carroll 11:06.14 1
11. Galloway, Liz FR-1 Wis.-Eau Claire 11:09.10 -
12. Sedall, Christina SO-2 Lawrence 11:29.72 -
3000 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1. Mair, Taylor SO-2 Edgewood 11:16.17 -
2. Vogt, Grace FR-1 Wis.-Eau Claire 11:18.92 -
3. Holterman, Mary SO-2 Wis.-Eau Claire 11:22.35 -
4. Rosin, Maddie FR-1 Wis.-Eau Claire 11:27.33 -
5. King, Madison FR-1 Ripon 11:33.20 -
6. Berlet, Jenna FR-1 Carroll 11:34.13 -
7. O'Connell, Ellie FR-1 Carroll 11:34.57 -
8. Menegon, Erin JR-3 Carroll 12:10.47 -
9. Doruska, Molly JR-3 Lawrence 12:14.76 -
10. Drag, Brittany FR-1 Carroll 12:19.11 -
11. Zuhlke, Alyssa JR-3 Marian (Wis.) 12:35.64 -
12. Brost, Alexis FR-1 Marian (Wis.) 12:51.16 -
  Furlan, Joanna SO-2 Beloit DNF -