March 7, 2020
|
Leto HS - Tampa, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alyssa Hendrix SR Riverview 5:02.74 10
2 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 5:06.54 8
3 Mary Ellen Eudaly SO Plant 5:08.93 6
4 Keleigh Scallon JR Newsome 5:15.04 5
5 Arlie Rubin SO Plant 5:19.74 4
6 Elizabeth Eudaly SR Plant 5:31.34 3
7 Ella Mckee SO Sickles 5:42.20 2
8 Tabitha Suggs JR Alonso 5:48.84 1
9 Megan Wells SO Newsome 5:48.98 -
10 Helena Gagnier FR Robinson 5:50.06 -
11 Skyler Gillett FR Alonso 5:54.31 -
12 Gianna Palacios FR Riverview 5:56.75 -
13 Shea Dingle JR Robinson 6:00.12 -
14 Madisson Hunley SR Newsome 6:01.81 -
15 Aida Castelli FR Hillsborough 6:08.55 -
16 Alessandra Hollyfield FR Robinson 6:09.35 -
17 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 6:09.63 -
18 Gabbi Santeiro SR Alonso 6:12.90 -
19 Gabrielle Marshall SR Gaither 6:14.53 -
20 Nina Pardo FR George Steinbrenner 6:15.12 -
21 McKenna Hartigan JR Riverview 6:20.91 -
22 Michelle Jayaraj SR King 6:21.93 -
23 Nathalia Mallo FR Alonso 6:24.02 -
24 Amulya Kompella SO King 6:24.36 -
25 Kristina Chavez SO Strawberry Crest 6:27.09 -
26 Mansi Lorenzen SR Riverview 6:28.38 -
27 Olivia Wilson FR Lennard 6:33.98 -
28 Sara Slocum SO Freedom (Tampa) 6:37.07 -
29 Isha Kahn FR King 6:37.75 -
30 Cyan Rodriguez SR Lennard 6:46.30 -
31 Kayden Gurbacs SO Bloomingdale 6:48.07 -
32 Joy Magure FR Bloomingdale 6:50.10 -
33 Jane Keith FR Lennard 6:51.45 -
34 Natalia Pena FR Strawberry Crest 6:51.46 -
35 Micaela Sierra SO Gaither 6:54.08 -
36 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 7:02.45 -
37 Alana Sniffen   East Bay 7:05.02 -
38 Lidia Leon JR Plant City 7:08.05 -
39 Hailey Ammons SO Lennard 7:09.50 -
40 Caitlin Witherow SO Bloomingdale 7:11.81 -
41 Valeria Salazar SO Sickles 7:32.72 -
  Margaret Malizia SO Plant DNS   
  Mackenzie Bing JR Blake DNS   
  Kalin Chavarria FR Blake DNS   
  Yaneli Carrillo FR Blake DNS   
  Tanya Rueda JR Tampa Bay Tech DNS   
  Jashly Garcia JR Spoto DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Alessandra Hollyfield FR Robinson 6:09.35 -
23 Nathalia Mallo FR Alonso 6:24.02 -
24 Amulya Kompella SO King 6:24.36 -
25 Kristina Chavez SO Strawberry Crest 6:27.09 -
27 Olivia Wilson FR Lennard 6:33.98 -
28 Sara Slocum SO Freedom (Tampa) 6:37.07 -
29 Isha Kahn FR King 6:37.75 -
30 Cyan Rodriguez SR Lennard 6:46.30 -
31 Kayden Gurbacs SO Bloomingdale 6:48.07 -
32 Joy Magure FR Bloomingdale 6:50.10 -
33 Jane Keith FR Lennard 6:51.45 -
34 Natalia Pena FR Strawberry Crest 6:51.46 -
35 Micaela Sierra SO Gaither 6:54.08 -
36 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 7:02.45 -
37 Alana Sniffen   East Bay 7:05.02 -
39 Hailey Ammons SO Lennard 7:09.50 -
40 Caitlin Witherow SO Bloomingdale 7:11.81 -
41 Valeria Salazar SO Sickles 7:32.72 -
  Tanya Rueda JR Tampa Bay Tech DNS   
  Mackenzie Bing JR Blake DNS   
  Kalin Chavarria FR Blake DNS   
  Yaneli Carrillo FR Blake DNS   
  Jashly Garcia JR Spoto DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alyssa Hendrix SR Riverview 5:02.74 10
2 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 5:06.54 8
3 Mary Ellen Eudaly SO Plant 5:08.93 6
4 Keleigh Scallon JR Newsome 5:15.04 5
5 Arlie Rubin SO Plant 5:19.74 4
6 Elizabeth Eudaly SR Plant 5:31.34 3
7 Ella Mckee SO Sickles 5:42.20 2
8 Tabitha Suggs JR Alonso 5:48.84 1
9 Megan Wells SO Newsome 5:48.98 -
10 Helena Gagnier FR Robinson 5:50.06 -
11 Skyler Gillett FR Alonso 5:54.31 -
12 Gianna Palacios FR Riverview 5:56.75 -
13 Shea Dingle JR Robinson 6:00.12 -
14 Madisson Hunley SR Newsome 6:01.81 -
15 Aida Castelli FR Hillsborough 6:08.55 -
17 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 6:09.63 -
18 Gabbi Santeiro SR Alonso 6:12.90 -
19 Gabrielle Marshall SR Gaither 6:14.53 -
20 Nina Pardo FR George Steinbrenner 6:15.12 -
21 McKenna Hartigan JR Riverview 6:20.91 -
22 Michelle Jayaraj SR King 6:21.93 -
26 Mansi Lorenzen SR Riverview 6:28.38 -
38 Lidia Leon JR Plant City 7:08.05 -
  Margaret Malizia SO Plant DNS