February 27, 2020
|
Wolfson - Jacksonville, FL

Girls' Sprint Medley Relay (1000 Meters)

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Sandalwood Aniya Harper, Latavia Powell, Niobe Mims, Nishya Reed 2:20.49 10
2 St. Augustine Alohnnaelyse Lee, Jamya Ortiz, Thania Barton, Natalie Geter 2:29.23 8
3 Paxon Nadia Brown, Shaniya Berry, Rose-Esther Saint-Germain, Danielle Gill 2:29.85 6
4 Raines Zion Allen, Danyelle Blue, Semaj Johnson, Tenisha Noisette 2:33.96 5
5 Columbia Zaelah Dixon, Stacy White, Talisha Pope, Sarah Simpson 2:35.96 4
6 First Coast Jayla Miller, Shonna Parker, Jada James, Kiara Calloway 2:37.03 3
7 Ribault Asiana Britt, Kayla Lockett, Syteria Peterson, Taliyah Hamilton 2:40.00 2
8 Wolfson Shakhia Curtis, Saniyah Palmer, Kayla Lyn, Jaylah Jackson 2:41.24 1
9 Interlachen Ellah McGruder, Virginia Manning, Millesha Griffin, Kierra Chauncey 2:41.93 -
10 Mandarin Tamia Williams, Nudajsha Clybum, Serenity Hines, Veronica Ulysse 2:43.17 -
11 Fletcher 2:43.85 -
12 Providence Okieria Anderson, Tyler Kamienski, Isabella Lewis-Tubre, Teanni Amos 2:44.76 -
13 Florida Deaf and Blind Oceana Brown, Olivia Brown, Jamyra Harris, Lourdine Jordonne 2:46.08 -
14 Stanton Aniyah Dyson, Adia Ramsundar, Emilie Jouhaud, Zahir Miller 2:50.48 -
15 Ridgeview Amera Sewell, Shadaijah Clement, Caleigh Roy, Blythe Duchene 2:53.08 -
16 Atlantic Coast Destinie Pierre-Louis, Gianna Augustin, Aysis Smith, Markeyia Ford 2:53.73 -
17 West Nassau Jena Kish, macy bagocious, Becca Tyer, Macy Ardary 3:01.90 -
18 Christs Church Academy Natalie Spangler, Gracie Achtemeier, Hailey Stone, Katherine Harris 3:02.40 -
Girls' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Sandalwood Harper, Powell, Mims, Reed 2:20.49 10
4 Raines Allen, Blue, Johnson, Noisette 2:33.96 5
7 Ribault Britt, Lockett, Peterson, Hamilton 2:40.00 2
8 Wolfson Curtis, Palmer, Lyn, Jackson 2:41.24 1
14 Stanton Dyson, Ramsundar, Jouhaud, Miller 2:50.48 -
15 Ridgeview Sewell, Clement, Roy, Duchene 2:53.08 -
17 West Nassau Kish, bagocious, Tyer, Ardary 3:01.90 -
Girls' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 Paxon Brown, Berry, Saint-Germain, Gill 2:29.85 6
6 First Coast Miller, Parker, James, Calloway 2:37.03 3
10 Mandarin Williams, Clybum, Hines, Ulysse 2:43.17 -
16 Atlantic Coast Pierre-Louis, Augustin, Smith, Ford 2:53.73 -
18 Christs Church Academy Spangler, Achtemeier, Stone, Harris 3:02.40 -
Girls' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
2 St. Augustine Lee, Ortiz, Barton, Geter 2:29.23 8
5 Columbia Dixon, White, Pope, Simpson 2:35.96 4
9 Interlachen McGruder, Manning, Griffin, Chauncey 2:41.93 -
11 Fletcher 2:43.85 -
12 Providence Anderson, Kamienski, Lewis-Tubre, Amos 2:44.76 -
13 Florida Deaf and Blind Brown, Brown, Harris, Jordonne 2:46.08 -