March 11-12, 2022
|
Osceola Kissimmee - Kissimmee, FL
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Malinda Underwood SO Rockledge 11:14.40 10
2 Brooke Reif SR Wharton 11:25.10 8
3 Cristal Gomez SR Lake Wales 11:39.20 6
4 Ella Klyce SO West Orange 11:43.14 5
5 Shelby Viseur SR Sunlake 11:50.41 4
6 Lailana Decker FR Harmony 11:51.46 3
7 Ava Baldauf SR West Orange 11:53.30 2
8 Brooke Gerrits JR Viera 11:57.66 1
9 Skyler Gillett JR Alonso 11:57.93 -
10 Lauren Conover SR Mandarin 12:00.81 -
11 Alexandria Frye SR Wharton 12:01.02 -
12 Ava Quattrocchi SO Rockledge 12:10.77 -
13 Mackenzie Roy FR Seabreeze 12:12.41 -
14 Arianna Roy FR Seabreeze 12:14.66 -
15 Hannah Claytor JR Dr. Phillips 12:28.91 -
16 Nickole Dane JR Seabreeze 12:31.01 -
17 Abigail Williams SO Sunlake 12:32.05 -
18 Alexi Amer SR Wharton 12:34.31 -
19 Aubrey Frost FR Evans 12:51.25 -
20 Ava Lack FR Windermere 12:51.71 -
21 Virginia Webb SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 12:51.76 -
22 Ally Moyer SO Sunlake 12:59.05 -
23 Maddie Helms FR Viera 13:00.77 -
24 Raina Byerly SO West Orange 13:03.09 -
25 Kate Hamilton Sophomore Starr's Mill 13:12.57 -
26 Autumn Kloth SR Lake Wales 13:14.52 -
27 Jaiden Wickert JR Sunlake 13:17.81 -
28 Keagan Miller SO Mandarin 13:18.06 -
29 Drew Dillon JR Mandarin 13:29.76 -
30 Charlotte Dudek FR Windermere 13:38.31 -
31 Arianna Vializ SO Mandarin 14:00.27 -
32 Maria Ortiz FR Alonso 14:11.04 -
33 Emma Wright Sophomore Starr's Mill 14:11.81 -
34 Elizabeth Miller Senior Starr's Mill 14:15.19 -
35 Amelia Blumer JR Harmony 15:17.54 -
36 Emelee Schneker FR Alonso 15:29.87 -
37 Kiana Medina JR Harmony 16:01.88 -
38 Elena Duss JR Ocoee 16:08.97 -
39 Trista Barden JR St. Cloud 17:31.64 -
Girls' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Malinda Underwood SO Rockledge 11:14.40 10
12 Ava Quattrocchi SO Rockledge 12:10.77 -
15 Hannah Claytor JR Dr. Phillips 12:28.91 -
19 Aubrey Frost FR Evans 12:51.25 -
21 Virginia Webb SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 12:51.76 -
23 Maddie Helms FR Viera 13:00.77 -
24 Raina Byerly SO West Orange 13:03.09 -
25 Kate Hamilton Sophomore Starr's Mill 13:12.57 -
26 Autumn Kloth SR Lake Wales 13:14.52 -
27 Jaiden Wickert JR Sunlake 13:17.81 -
29 Drew Dillon JR Mandarin 13:29.76 -
30 Charlotte Dudek FR Windermere 13:38.31 -
31 Arianna Vializ SO Mandarin 14:00.27 -
32 Maria Ortiz FR Alonso 14:11.04 -
33 Emma Wright Sophomore Starr's Mill 14:11.81 -
34 Elizabeth Miller Senior Starr's Mill 14:15.19 -
35 Amelia Blumer JR Harmony 15:17.54 -
36 Emelee Schneker FR Alonso 15:29.87 -
37 Kiana Medina JR Harmony 16:01.88 -
38 Elena Duss JR Ocoee 16:08.97 -
39 Trista Barden JR St. Cloud 17:31.64 -
Girls' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Brooke Reif SR Wharton 11:25.10 8
3 Cristal Gomez SR Lake Wales 11:39.20 6
4 Ella Klyce SO West Orange 11:43.14 5
5 Shelby Viseur SR Sunlake 11:50.41 4
6 Lailana Decker FR Harmony 11:51.46 3
7 Ava Baldauf SR West Orange 11:53.30 2
8 Brooke Gerrits JR Viera 11:57.66 1
9 Skyler Gillett JR Alonso 11:57.93 -
10 Lauren Conover SR Mandarin 12:00.81 -
11 Alexandria Frye SR Wharton 12:01.02 -
13 Mackenzie Roy FR Seabreeze 12:12.41 -
14 Arianna Roy FR Seabreeze 12:14.66 -
16 Nickole Dane JR Seabreeze 12:31.01 -
17 Abigail Williams SO Sunlake 12:32.05 -
18 Alexi Amer SR Wharton 12:34.31 -
20 Ava Lack FR Windermere 12:51.71 -
22 Ally Moyer SO Sunlake 12:59.05 -
28 Keagan Miller SO Mandarin 13:18.06 -