March 24-26, 2022
|
Florida State-Mike Long Track - Tallahassee, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Women's 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 South Walton Reece Knowlton, Heidi Scali, Claire Griner, Dafne Lucero 9:54.93 10
2 Niceville Yaremi Figueroa, Riley Johnston, Lexi Roberts, Trinity Holland 9:58.00 8
3 Maclay Caroline Couch, Ella Porcher, Mary Clayton Soto, Collins Barton 10:00.69 6
4 North Bay Haven Kyla Faint, Charleen Elizando, Lakyn Carmichael, Mallory Franklin 10:03.96 5
5 Braddock Kayla Feeney, Jazmine Trotz, Jada Garcia, Annabella Cardona 10:08.62 4
6 Choctawhatchee Deanna Bottino, Hayley Boyle, Chloe Fernander, Chi Medina 10:11.96 3
7 Bishop Kenny Mary Biagini, Alexis Holmes, Kathryn Saunders, Emily Wheldon 10:16.64 2
8 Fleming Island Katie Thompson, Lauren Schaudel, Kaitlyn Scherer, Reese Scott 10:19.83 1
9 Fort Walton Beach Belicia O'Grady, Tilda Brewer, Adaysha Holliness, Grace Hebson 10:23.14 -
10 Pine Crest Olivia Avny, Hanna Elks Smith, Isabella Chambers, Michaela Lang 10:24.65 -
11 West Orange Ella Klyce, Ruthie McNeil, Paula Gutierrez, Jasmine Moore 10:24.79 -
12 Lourdes Andrea Comas-Sanchez, Paola Garcia, Olivia Rodriguez, Claudia Portocarrero 10:26.75 -
13 American Heritage (DB) 10:29.21 -
14 St. Petersburg Ashley Eagan, Delaney Booth, Margaret Doolittle, Maya Matheney 10:29.64 -
15 Doral Academy Valeria Busca, Giulianna Rivero, Barbara Hernandez, Ruby Montes DE Oca 10:35.73 -
16 Nease Ella Harrison, Amanda Tournas, Mia Cuevas, Lizbeth Closterides 10:37.92 -
17 Bolles Isabella Lee, Alexis Henderson, Sofia Petrucelli, Estella Bruneau 10:38.54 -
18 Gulliver Prep Olivia Torres, Kyra Gardner, Valeria Castillo, Nina Starvaggi 10:39.26 -
19 Florida High Ryleigh Gunter, Leah Keller, Miyuki Vos, Madeleine Byrd 10:42.06 -
20 Providence Christian Ac Farris, Millie Talmadge, Emily Love, Hannah Jacobs 10:48.68 -
21 Lincoln Morgan Brumfield, NyAshia Wright, Skye Williams, Aleah Henley 10:48.73 -
22 St. Francis Catalina Romero, Millie Adin, Mica Krushinskie, Victoria Welch 10:54.34 -
23 St. Brendan Daniela Alvarez, Rachel Fernandez, Paola Montejo, Kaycie Aquilino 10:54.69 -
24 Celebration Hefina Oliver, Isabella Buckley, Gabrielle Owens, Catalina Edwards 11:29.67 -
25 Alonso Maria Ortiz, Carlson Henry, Makenna Jones, Nathalia Mallo 11:47.54 -
  East Lake Kadence Collora, Kenzie Tanico, Izzy Surace, Kaiden Britz DQ -
Women's 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
6 Choctawhatchee Bottino, Boyle, Fernander, Medina 10:11.96 3
7 Bishop Kenny Biagini, Holmes, Saunders, Wheldon 10:16.64 2
10 Pine Crest Avny, Smith, Chambers, Lang 10:24.65 -
13 American Heritage (DB) 10:29.21 -
14 St. Petersburg Eagan, Booth, Doolittle, Matheney 10:29.64 -
15 Doral Academy Busca, Rivero, Hernandez, Montes DE Oca 10:35.73 -
16 Nease Harrison, Tournas, Cuevas, Closterides 10:37.92 -
19 Florida High Gunter, Keller, Vos, Byrd 10:42.06 -
20 Providence Christian Farris, Talmadge, Love, Jacobs 10:48.68 -
21 Lincoln Brumfield, Wright, Williams, Henley 10:48.73 -
22 St. Francis Romero, Adin, Krushinskie, Welch 10:54.34 -
24 Celebration Oliver, Buckley, Owens, Edwards 11:29.67 -
25 Alonso Ortiz, Henry, Jones, Mallo 11:47.54 -