January 13, 2018
|
UW-Stevens Point-Multi Activity Center - Stevens Point, WI
|
200m (Flat)

Women's 60 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Adrienne Lewis FR-1 Wis.-Stevens Point 8.03
2 Inga McIntyre   A Running Start TC 8.07
3 Tatiana Sotka SO-2 Wis.-Stevens Point 8.38
4 Nora Robinson FR-1 Lawrence 8.40
5 Fanita Robins SO-2 Lawrence 8.62
6 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 8.67
7 Sydney Olund FR-1 St. Norbert 8.73

Women's 60 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Adrienne Lewis FR-1 Wis.-Stevens Point 8.12
2 Inga McIntyre   A Running Start TC 8.14
3 Tatiana Sotka SO-2 Wis.-Stevens Point 8.45
4 Makenzie Ward SO-2 Wis.-Stevens Point 8.46
5 Nora Robinson FR-1 Lawrence 8.50
6 Fanita Robins SO-2 Lawrence 8.57
7 Sydney Olund FR-1 St. Norbert 8.67
8 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 8.72
9 Kathleen Reilly FR-1 Wis.-Stevens Point 8.78
10 Hannah Sroka FR-1 Wis.-Stevens Point 8.79
11 Dejah Amos FR-1 St. Norbert 8.82
12 Bethany Barber   Pointer Alumni 8.98
13 Haley Slusar FR-1 Wis.-Stevens Point 9.02
Women's 60 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Inga McIntyre   A Running Start TC 8.14
4 Makenzie Ward SO-2 Wis.-Stevens Point 8.46
5 Nora Robinson FR-1 Lawrence 8.50
6 Fanita Robins SO-2 Lawrence 8.57
8 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 8.72
9 Kathleen Reilly FR-1 Wis.-Stevens Point 8.78
11 Dejah Amos FR-1 St. Norbert 8.82
Women's 60 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Adrienne Lewis FR-1 Wis.-Stevens Point 8.12
3 Tatiana Sotka SO-2 Wis.-Stevens Point 8.45
7 Sydney Olund FR-1 St. Norbert 8.67
10 Hannah Sroka FR-1 Wis.-Stevens Point 8.79
12 Bethany Barber   Pointer Alumni 8.98
13 Haley Slusar FR-1 Wis.-Stevens Point 9.02

Women's 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maddie LeBrun SO-2 St. Norbert 26.80
2 Inga McIntyre   A Running Start TC 26.96
3 Sara Grange   Unattached 28.08
4 Claire VanBeek FR-1 St. Norbert 28.79
5 Sydney Olund FR-1 St. Norbert 28.87
6 Morgan McClone FR-1 St. Norbert 28.88
7 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 28.88
8 Megan Cibulka JR-3 St. Norbert 29.34
9 Emily Hoeft FR-1 Lawrence 29.38
10 Nora Robinson FR-1 Lawrence 29.60
11 Dejah Amos FR-1 St. Norbert 29.67
12 Janey Degnan SR-4 Lawrence 30.05
13 Brianne Barta FR-1 St. Norbert 30.31
14 Hallie Sogin SO-2 Lawrence 31.04
15 Anna Giblin FR-1 St. Norbert 31.05
16 Madeleine Stevenson FR-1 Lawrence 31.15
17 Reilly Chard SO-2 St. Norbert 31.58
18 Brynn Schroeder FR-1 Lawrence 31.62
Women's 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Morgan McClone FR-1 St. Norbert 28.88
13 Brianne Barta FR-1 St. Norbert 30.31
14 Hallie Sogin SO-2 Lawrence 31.04
16 Madeleine Stevenson FR-1 Lawrence 31.15
17 Reilly Chard SO-2 St. Norbert 31.58
Women's 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Megan Cibulka JR-3 St. Norbert 29.34
9 Emily Hoeft FR-1 Lawrence 29.38
10 Nora Robinson FR-1 Lawrence 29.60
18 Brynn Schroeder FR-1 Lawrence 31.62
Women's 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Claire VanBeek FR-1 St. Norbert 28.79
7 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 28.88
15 Anna Giblin FR-1 St. Norbert 31.05
Women's 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Sydney Olund FR-1 St. Norbert 28.87
11 Dejah Amos FR-1 St. Norbert 29.67
12 Janey Degnan SR-4 Lawrence 30.05
Women's 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maddie LeBrun SO-2 St. Norbert 26.80
2 Inga McIntyre   A Running Start TC 26.96
3 Sara Grange   Unattached 28.08

Women's 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maddie LeBrun SO-2 St. Norbert 42.44
2 Sara Grange   Unattached 44.20
3 Caitlin Falk FR-1 Wis.-Stevens Point 45.05
4 Megan Cibulka JR-3 St. Norbert 45.52
5 Claire VanBeek FR-1 St. Norbert 45.66
6 Eliana Luke JR-3 Wis.-Stevens Point 45.66
7 Lydia Ulrich SO-2 Wis.-Stevens Point 46.09
8 Carly Schultz FR-1 Wis.-Stevens Point 47.18
9 Haley Slusar FR-1 Wis.-Stevens Point 47.78
10 Reilly Chard SO-2 St. Norbert 49.98
11 Kathleen Reilly FR-1 Wis.-Stevens Point 50.20
Women's 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Carly Schultz FR-1 Wis.-Stevens Point 47.18
9 Haley Slusar FR-1 Wis.-Stevens Point 47.78
11 Kathleen Reilly FR-1 Wis.-Stevens Point 50.20
Women's 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Sara Grange   Unattached 44.20
6 Eliana Luke JR-3 Wis.-Stevens Point 45.66
7 Lydia Ulrich SO-2 Wis.-Stevens Point 46.09
10 Reilly Chard SO-2 St. Norbert 49.98
Women's 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maddie LeBrun SO-2 St. Norbert 42.44
3 Caitlin Falk FR-1 Wis.-Stevens Point 45.05
4 Megan Cibulka JR-3 St. Norbert 45.52
5 Claire VanBeek FR-1 St. Norbert 45.66

Women's 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Hannah Mertens JR-3 Wis.-Stevens Point 1:00.61
2 Brooke Wellhausen FR-1 Wis.-Stevens Point 1:01.26
3 Makani Peters SO-2 Wis.-Stevens Point 1:02.42
4 Rebecca Alter SO-2 Wis.-Stevens Point 1:02.54
5 Morgan McClone FR-1 St. Norbert 1:03.28
6 Sam Ritter FR-1 Wis.-Stevens Point 1:04.65
7 Brianne Barta FR-1 St. Norbert 1:05.34
8 Alyssa Kuss FR-1 Lawrence 1:05.70
Women's 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Rebecca Alter SO-2 Wis.-Stevens Point 1:02.54
6 Sam Ritter FR-1 Wis.-Stevens Point 1:04.65
7 Brianne Barta FR-1 St. Norbert 1:05.34
8 Alyssa Kuss FR-1 Lawrence 1:05.70
Women's 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Hannah Mertens JR-3 Wis.-Stevens Point 1:00.61
2 Brooke Wellhausen FR-1 Wis.-Stevens Point 1:01.26
3 Makani Peters SO-2 Wis.-Stevens Point 1:02.42
5 Morgan McClone FR-1 St. Norbert 1:03.28

Women's 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Bailey Wolf SO-2 Wis.-Stevens Point 2:24.90
2 Georgia Harrison SO-2 Wis.-Stevens Point 2:30.51
3 Rachel Halbach FR-1 Wis.-Stevens Point 2:33.88
4 Ellen Peterson FR-1 Wis.-Stevens Point 2:34.73
5 Alex Chand FR-1 Lawrence 2:36.00

Women's Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kara Hoier SR-4 Wis.-Stevens Point 5:40.07
2 Michelle Petkovsek SO-2 Wis.-Stevens Point 5:48.39
3 Mada Laundrie FR-1 Wis.-Stevens Point 5:49.91
4 Alexis Anderson   Unattached 5:50.37
5 Erin Schrobilgen SR-4 Lawrence 5:51.95
6 Julia Erickson SO-2 Wis.-Stevens Point 5:54.56
7 Christina Sedall SO-2 Lawrence 5:55.91
8 Erinn Olmsted SO-2 Wis.-Stevens Point 6:02.96
9 Margaret Huck SR-4 Lawrence 6:04.66
10 Kendra Jaenke SO-2 Wis.-Stevens Point 6:11.08
11 Sam Bemke   Wis.-Stevens Point 6:54.65

Women's 3000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Taylor Domro SR-4 St. Norbert 10:50.70
2 Kelly Heniff JR-3 St. Norbert 11:19.74
3 Graceanne Tarsa SO-2 St. Norbert 11:24.31
4 Gretchen Price JR-3 St. Norbert 11:25.33
5 Alyssa Wegner JR-3 St. Norbert 11:26.51
6 Tori Nelsen JR-3 St. Norbert 11:28.35
7 Bailey Boudreau JR-3 Wis.-Stevens Point 11:46.00
8 Molly Doruska JR-3 Lawrence 12:03.22
9 Amanda Cieslinski SO-2 Wis.-Stevens Point 12:30.26
10 Caity Lucas SO-2 Wis.-Stevens Point 13:08.84
11 Zoe Bartishofski FR-1 Wis.-Stevens Point 13:22.30

Women's 60 Hurdles Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Haidyn Mueller JR-3 St. Norbert 9.63
2 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 9.97
3 Sylviann Momont SO-2 Wis.-Stevens Point 10.04
4 Alexia Beecher JR-3 Wis.-Stevens Point 10.39
5 Anna Giblin FR-1 St. Norbert 10.52
6 Eliana Luke JR-3 Wis.-Stevens Point 11.09
7 Caitlin Falk FR-1 Wis.-Stevens Point 11.25
8 Hallie Sogin SO-2 Lawrence 11.70

Women's 60 Hurdles Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Haidyn Mueller JR-3 St. Norbert 9.69
2 Sylviann Momont SO-2 Wis.-Stevens Point 9.83
3 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 9.93
4 Alexia Beecher JR-3 Wis.-Stevens Point 10.19
5 Anna Giblin FR-1 St. Norbert 10.28
6 Caitlin Falk FR-1 Wis.-Stevens Point 10.72
7 Eliana Luke JR-3 Wis.-Stevens Point 10.87
8 Hallie Sogin SO-2 Lawrence 11.11
9 Nicole Barth JR-3 St. Norbert 11.43
Women's 60 Hurdles Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Sylviann Momont SO-2 Wis.-Stevens Point 9.83
3 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 9.93
5 Anna Giblin FR-1 St. Norbert 10.28
6 Caitlin Falk FR-1 Wis.-Stevens Point 10.72
9 Nicole Barth JR-3 St. Norbert 11.43
Women's 60 Hurdles Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Haidyn Mueller JR-3 St. Norbert 9.69
4 Alexia Beecher JR-3 Wis.-Stevens Point 10.19
7 Eliana Luke JR-3 Wis.-Stevens Point 10.87
8 Hallie Sogin SO-2 Lawrence 11.11

Women's High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Anna Hogan SR-4 Wis.-Stevens Point 1.50m 4' 11"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    P
  • 1.40
    P
  • 1.45
    P
  • 1.50
    O
  • 1.55
    XXX
2 Makenzie Ward SO-2 Wis.-Stevens Point 1.50m 4' 11"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    XO
  • 1.45
    O
  • 1.50
    O
  • 1.55
    XXX
3 Briana Simonis SO-2 Wis.-Stevens Point 1.50m 4' 11"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    O
  • 1.45
    XXO
  • 1.50
    O
  • 1.55
    XXX
4 Sara Grange   Unattached 1.45m 4' 9"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    O
  • 1.45
    XO
  • 1.50
    XXX
4 Sylviann Momont SO-2 Wis.-Stevens Point 1.45m 4' 9"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    O
  • 1.45
    XO
  • 1.50
    XXX
6 Alexia Beecher JR-3 Wis.-Stevens Point 1.45m 4' 9"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    XXO
  • 1.45
    XXO
  • 1.50
    XXX
7 Bethany Mahnke FR-1 Wis.-Stevens Point 1.40m 4' 7"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    XXO
  • 1.40
    XO
  • 1.45
    XXX
8 Jamie Watry   Pointer Alumni 1.40m 4' 7"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    P
  • 1.35
    O
  • 1.40
    O
  • 1.45
    XXX
9 Morgan Pinardi JR-3 St. Norbert 1.35m 4' 5"
  • 1.25
    P
  • 1.30
    O
  • 1.35
    O
  • 1.40
    XXX
10 Madeleine Stevenson FR-1 Lawrence 1.25m 4' 1.25"
  • 1.25
    O
  • 1.30
    XXX

Women's Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Shannon Burke   Pointer Alumni 3.30m 10' 10"
  • 2.30
    P
  • 2.40
    P
  • 2.55
    P
  • 2.70
    P
  • 2.85
    O
  • 3.00
    P
  • 3.15
    O
  • 3.30
    XO
  • 3.60
    XXX
2 Graceanne Tarsa SO-2 St. Norbert 3.15m 10' 4"
  • 2.30
    P
  • 2.40
    P
  • 2.55
    P
  • 2.70
    O
  • 2.85
    O
  • 3.00
    XO
  • 3.15
    XO
  • 3.30
    XXX
3 Rychia Bosman   Pointer Alumni 3.00m 9' 10"
  • 2.30
    P
  • 2.40
    P
  • 2.55
    P
  • 2.70
    P
  • 2.85
    XO
  • 3.00
    XXO
  • 3.15
    XXX
4 Mariah Nelson JR-3 Wis.-Stevens Point 2.85m 9' 4.25"
  • 2.30
    P
  • 2.40
    P
  • 2.55
    P
  • 2.70
    O
  • 2.85
    XO
  • 3.00
    XXX
5 Kirsten Carrigan SO-2 St. Norbert 2.70m 8' 10.25"
  • 2.30
    P
  • 2.40
    P
  • 2.55
    P
  • 2.70
    O
  • 2.85
    XXX
  Jojo Maier SO-2 Lawrence NH NH
  • 2.30
    XXX
  Janey Degnan SR-4 Lawrence NH NH
  • 2.30
    XXX

Women's Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Adrienne Lewis FR-1 Wis.-Stevens Point 5.39m 17' 8.25"
  • 4.96  
  • 4.75  
  • 4.90  
  • 5.07  
  • 4.92  
  • 5.39  
2 Bethany Barber   Pointer Alumni 5.21m 17' 1.25"
  • 5.05  
  • 4.97  
  • 5.10  
  • 4.89  
  • 5.09  
  • 5.21  
3 Makenzie Ward SO-2 Wis.-Stevens Point 5.04m 16' 6.5"
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 4.89  
  • 4.77  
  • 4.96  
  • 5.04  
4 Lydia Ulrich SO-2 Wis.-Stevens Point 5.02m 16' 5.75"
  • 4.90  
  • 4.83  
  • 4.91  
  • FOUL  
  • 4.70  
  • 5.02  
5 Amy Fix   Pointer Alumni 4.78m 15' 8.25"
  • 4.78  
  • 4.75  
  • 4.62  
  • 4.63  
  • 4.71  
  • 4.70  
6 Hannah Sroka FR-1 Wis.-Stevens Point 4.72m 15' 6"
  • 4.72  
  • 4.63  
  • 4.68  
  • 4.61  
  • 4.70  
  • 4.71  
7 Bethany Mahnke FR-1 Wis.-Stevens Point 4.51m 14' 9.75"
  • 4.41  
  • 4.51  
  • 4.48  
  • 4.15  
  • FOUL  
  • 4.08  
8 Nicole Barth JR-3 St. Norbert 4.51m 14' 9.75"
  • 4.22  
  • 4.23  
  • 4.28  
  • 4.20  
  • FOUL  
  • 4.51  
9 Emily Hoeft FR-1 Lawrence 4.43m 14' 6.5"
  • 4.13  
  • 4.34  
  • 4.23  
  • 4.43  
  • 4.19  
  • 4.40  
10 Brittany Wagner FR-1 St. Norbert 4.12m 13' 6.25"
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 4.12  
  • FOUL  
  • 3.69  
  • 3.57  
  Haidyn Mueller JR-3 St. Norbert FOUL NM
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  

Women's Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Anna Hogan SR-4 Wis.-Stevens Point 10.41m 34' 2"
  • 10.33  
  • FOUL  
  • 10.40  
  • 10.10  
  • FOUL  
  • 10.41  
2 Peyton McCauley JR-3 St. Norbert 10.28m 33' 8.75"
  • 9.86  
  • 10.28  
  • 9.98  
  • 9.77  
  • FOUL  
  • 9.83  
3 Amy Fix   Pointer Alumni 10.27m 33' 8.5"
  • 9.98  
  • FOUL  
  • 10.27  
  • 10.07  
  • 9.97  
  • 10.22  
4 Bethany Barber   Pointer Alumni 10.24m 33' 7.25"
  • FOUL  
  • 10.24  
  • 9.98  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
5 Emily Hoeft FR-1 Lawrence 9.64m 31' 7.5"
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 9.64  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
6 Morgan Pinardi JR-3 St. Norbert 9.36m 30' 8.5"
  • 9.15  
  • 9.36  
  • 9.11  
  • 8.95  
  • 8.98  
  • 8.83  
7 Brittany Wagner FR-1 St. Norbert 9.29m 30' 5.75"
  • 9.11  
  • FOUL  
  • 9.29  
  • FOUL  
  • 9.26  
  • 9.12  

Women's Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Karen Wethal JR-3 Wis.-Stevens Point 12.26m 40' 2.75"
  • 11.75  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 12.26  
  • FOUL  
  • FOUL  
2 Savanna Smith JR-3 St. Norbert 12.16m 39' 10.75"
  • 11.67  
  • FOUL  
  • 11.61  
  • 11.43  
  • 12.16  
  • 11.16  
3 Kristina Herman JR-3 St. Norbert 11.82m 38' 9.5"
  • 11.82  
  • 11.29  
  • FOUL  
  • 11.28  
  • 11.64  
  • 11.81  
4 Larkin Hoepner SO-2 Wis.-Stevens Point 11.80m 38' 8.75"
  • 10.77  
  • 11.73  
  • 11.60  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 11.80  
5 Hannah Kruse SR-4 St. Norbert 11.31m 37' 1.25"
  • 10.78  
  • 11.31  
  • 11.17  
  • 10.84  
  • 10.85  
  • 10.79  
6 Jordan Tyjeski   Pointer Alumni 10.89m 35' 8.75"
  • 9.70  
  • 10.89  
  • 10.73  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 10.27  
7 Amy Krzykowski   Pointer Alumni 10.38m 34' 0.75"
  • FOUL  
  • 10.38  
  • 10.26  
  • FOUL  
  • 10.14  
  • FOUL  
8 Nicole Barth JR-3 St. Norbert 8.39m 27' 6.5"
  • 8.39  
  • 7.28  
  • 7.63  
  • 8.00  
  • 7.56  
  • 7.85  
9 Brielle Petit SO-2 Lawrence 8.22m 26' 11.75"
  • 8.09  
  • 7.91  
  • 7.42  
  • 8.04  
  • 7.83  
  • 8.22  
Women's Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH
6 Jordan Tyjeski   Pointer Alumni 10.89m 35' 8.75"
7 Amy Krzykowski   Pointer Alumni 10.38m 34' 0.75"
8 Nicole Barth JR-3 St. Norbert 8.39m 27' 6.5"
9 Brielle Petit SO-2 Lawrence 8.22m 26' 11.75"
Women's Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH
1 Karen Wethal JR-3 Wis.-Stevens Point 12.26m 40' 2.75"
2 Savanna Smith JR-3 St. Norbert 12.16m 39' 10.75"
3 Kristina Herman JR-3 St. Norbert 11.82m 38' 9.5"
4 Larkin Hoepner SO-2 Wis.-Stevens Point 11.80m 38' 8.75"
5 Hannah Kruse SR-4 St. Norbert 11.31m 37' 1.25"

Women's Weight Throw

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV
1 Amy Krzykowski   Pointer Alumni 15.43m 50' 7.5"
  • FOUL  
  • 15.35  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 15.43  
  • FOUL  
2 Jordan Tyjeski   Pointer Alumni 14.75m 48' 4.75"
  • 14.06  
  • 14.04  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 14.26  
  • 14.75  
3 Larkin Hoepner SO-2 Wis.-Stevens Point 14.73m 48' 4"
  • 13.79  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 14.73  
  • 14.69  
  • 14.68  
4 Karen Wethal JR-3 Wis.-Stevens Point 14.40m 47' 3"
  • 13.67  
  • FOUL  
  • 14.40  
  • 13.66  
  • 13.64  
  • 13.91  
5 Savanna Smith JR-3 St. Norbert 13.53m 44' 4.75"
  • 13.53  
  • FOUL  
  • 12.95  
  • FOUL  
  • 13.35  
  • FOUL  
6 Hannah Kruse SR-4 St. Norbert 12.90m 42' 4"
  • 12.20  
  • 12.90  
  • 12.31  
  • 12.26  
  • FOUL  
  • 12.53  
7 Kristina Herman JR-3 St. Norbert 10.18m 33' 4.75"
  • 10.02  
  • 10.18  
  • 9.91  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
8 Brielle Petit SO-2 Lawrence 9.09m 29' 10"
  • 8.01  
  • 8.51  
  • 8.74  
  • 9.09  
  • 8.04  
  • FOUL