April 2, 2019
|
Mt. Dora Christian - Mount Dora, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:13.26 10
2 Kareena Gladis SR Leesburg 5:23.22 8
3 Ryleigh Sperry FR Montverde Academy 5:24.59 6
4 Brianna Hiers SO Montverde Academy 5:27.60 5
5 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:30.45 4
6 Karah White 8 Montverde Academy 5:33.06 3
7 Jayci Brauman FR Montverde Academy 5:34.00 2
8 Ella Kate Daley SO Villages 5:42.20 1
9 Alexis Hill SR East Ridge 5:45.18 -
10 Reagan Parks JR East Ridge 5:51.16 -
11 Cassidy Carroll SR East Ridge 6:00.23 -
12 Rachel Horsford 7 Mount Dora Christian 6:01.85 -
13 Elizabeth Jaimes FR South Sumter 6:03.12 -
14 Fiona Zagorini JR Mount Dora 6:06.55 -
15 Elena Caldwell SO Lake Minneola 6:08.44 -
16 Alicia Jiang FR Leesburg 6:09.65 -
17 Lyvia Stansfield FR South Lake 6:09.85 -
18 Mackenzie Hill SO East Ridge 6:16.05 -
19 Mackenzie Harrington SO Leesburg 6:21.87 -
20 Olivia Valente SO Mount Dora Christian 6:33.36 -
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 6:34.29 -
22 Candice Bruinsma SO Tavares 6:39.17 -
23 Layla Copley FR First Academy (Leesburg) 6:40.40 -
24 Kaitlyn Hawkins SR Leesburg 6:44.53 -
25 Lydia Chandler SO Tavares 6:51.36 -
26 Anniston McCall SR Mount Dora Christian 7:11.55 -
27 Abigail Johnson JR Tavares 7:29.56 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Rachel Horsford 7 Mount Dora Christian 6:01.85 -
16 Alicia Jiang FR Leesburg 6:09.65 -
17 Lyvia Stansfield FR South Lake 6:09.85 -
18 Mackenzie Hill SO East Ridge 6:16.05 -
19 Mackenzie Harrington SO Leesburg 6:21.87 -
20 Olivia Valente SO Mount Dora Christian 6:33.36 -
22 Candice Bruinsma SO Tavares 6:39.17 -
23 Layla Copley FR First Academy (Leesburg) 6:40.40 -
24 Kaitlyn Hawkins SR Leesburg 6:44.53 -
25 Lydia Chandler SO Tavares 6:51.36 -
26 Anniston McCall SR Mount Dora Christian 7:11.55 -
27 Abigail Johnson JR Tavares 7:29.56 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:13.26 10
2 Kareena Gladis SR Leesburg 5:23.22 8
3 Ryleigh Sperry FR Montverde Academy 5:24.59 6
4 Brianna Hiers SO Montverde Academy 5:27.60 5
5 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:30.45 4
6 Karah White 8 Montverde Academy 5:33.06 3
7 Jayci Brauman FR Montverde Academy 5:34.00 2
8 Ella Kate Daley SO Villages 5:42.20 1
9 Alexis Hill SR East Ridge 5:45.18 -
10 Reagan Parks JR East Ridge 5:51.16 -
11 Cassidy Carroll SR East Ridge 6:00.23 -
13 Elizabeth Jaimes FR South Sumter 6:03.12 -
14 Fiona Zagorini JR Mount Dora 6:06.55 -
15 Elena Caldwell SO Lake Minneola 6:08.44 -
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 6:34.29 -