April 16, 2019
|
B. T. Washington - Pensacola, FL

Boys' 200 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ladarius Clardy JR Pine Forest 22.43 10
2 Christian Murphy SR Gulf Breeze 22.57 8
3 Gavin Grice FR Tate 23.47 6
4 Joseph Zayszly SR Tate 23.52 5
5 Eddie Craig SO Pace 23.84 4
6 Jayden Green SO Pine Forest 24.10 3
7 Jaylan Banks JR Pine Forest 24.46 2

Boys' 200 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ladarius Clardy JR Pine Forest 22.57
2 Tyler Strain SO Pace 22.62
3 Joseph Zayszly SR Tate 22.71
4 Christian Murphy SR Gulf Breeze 22.88
5 Eddie Craig SO Pace 23.06
6 Gavin Grice FR Tate 23.08
7 Jaylan Banks JR Pine Forest 23.11
8 Jayden Green SO Pine Forest 23.24
9 A Darius Wallace JR Escambia 23.35
10 G Neh-Kewon Dahn SR Pensacola 23.84
11 Austin King JR Pace 24.13
12 Andrien Anderson SO Milton 24.20
13 Jonah Smith SO Tate 24.31
14 Dayshon Dwight JR Escambia 24.34
15 Kenneth Madden SO Pine Forest 24.43
16 Jael Davis SR Gulf Breeze 24.57
17 Blake Beinhart JR Gulf Breeze 24.70
18 Eduardo Vidal Lopez FR Washington (Pensacola) 24.79
19 Shawnqraus Blackwell SO Escambia 24.83
20 Shaun Wheeler FR Tate 24.92
21 Mason Hedden SO Gulf Breeze 25.20
22 Clarence Lett FR Escambia 25.43
23 Steven Dortch SO Pensacola 25.97
24 Nathan McKnight JR Pace 26.12
25 Javarous Harrison SO Washington (Pensacola) 26.75
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Tyler Strain SO Pace 22.62
7 Jaylan Banks JR Pine Forest 23.11
10 G Neh-Kewon Dahn SR Pensacola 23.84
12 Andrien Anderson SO Milton 24.20
15 Kenneth Madden SO Pine Forest 24.43
19 Shawnqraus Blackwell SO Escambia 24.83
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ladarius Clardy JR Pine Forest 22.57
5 Eddie Craig SO Pace 23.06
11 Austin King JR Pace 24.13
13 Jonah Smith SO Tate 24.31
14 Dayshon Dwight JR Escambia 24.34
21 Mason Hedden SO Gulf Breeze 25.20
24 Nathan McKnight JR Pace 26.12
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Joseph Zayszly SR Tate 22.71
6 Gavin Grice FR Tate 23.08
9 A Darius Wallace JR Escambia 23.35
17 Blake Beinhart JR Gulf Breeze 24.70
18 Eduardo Vidal Lopez FR Washington (Pensacola) 24.79
20 Shaun Wheeler FR Tate 24.92
22 Clarence Lett FR Escambia 25.43
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Christian Murphy SR Gulf Breeze 22.88
8 Jayden Green SO Pine Forest 23.24
16 Jael Davis SR Gulf Breeze 24.57
23 Steven Dortch SO Pensacola 25.97
25 Javarous Harrison SO Washington (Pensacola) 26.75