March 22-23, 2019
|
Florida State-Mike Long Track - Tallahassee, FL

Girls' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME
1 South Walton 9:38.01
2 Braddock 9:44.98
3 Hoover Erin Cannon, Reagan Hendricks, Emma Langley, Lauren Wallace 9:51.53
4 George Jenkins 10:02.57
5 West Orange Shyanne Mayes, Alyssa Mark, Kyla Cruz-Baez, Sasha Mullings 10:03.62
6 Fort Myers 10:09.12
7 Venice Julianna Courville, Gabrielle LaRock, Jennifer Lukowski, Hannah Robertson 10:10.58
8 Niceville Jayda Brooks, Erin Converse, Hannah Farley, Elizabeth Segars 10:19.14
9 Jefferson High School Katherine Law, Olivia Kulniszewski, Krestel Green, Caitlin Schroeder 10:20.80
10 Lourdes 10:22.93
11 Estero 10:23.07
12 Alexander 10:24.77
13 Montverde Academy Kendyl Cardwell, Lily Henne, Zarrah Barbaza, Ryleigh Sperry 10:26.69
14 Holy Names 10:27.87
15 Pine Crest Lorrie Axelrod, Sierra Stocker, Libby Torregrosa, Gretchen Montgomery 10:32.29
16 Bishop Kenny Amber Canavan, Catharine Evans, Julia Fletcher, Mary Schmidt 10:40.29
17 Bolles Abigail Witt, Kate Hastings, Hadley Ropp, Anna Csikai 10:44.16
18 Alonso Stephanie Sandborn, Tabitha Suggs, Jasmine Valle, Isansa Bonga 10:49.35
19 Lake Minneola Ellie Kunze, Karina Nieto, Cadi Rowe, Elena Caldwell 10:51.48
20 Florida High Niya Coleman, Olivia Dean, India Sander-Nazario, Lauren Kreis 10:53.71
21 Community Christian (Tal) Sarah Tychsen, Faith Fuller, Karis Desotell, Morgan Wilson 10:54.55
22 Bishop Snyder Sarah Sparkman, Bailey May, Kaitlyn Frost, Gianna Forte 11:02.18
Girls' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME
1 South Walton 9:38.01
5 West Orange Mayes, Mark, Cruz-Baez, Mullings 10:03.62
9 Jefferson High School Law, Kulniszewski, Green, Schroeder 10:20.80
14 Holy Names 10:27.87
16 Bishop Kenny Canavan, Evans, Fletcher, Schmidt 10:40.29
18 Alonso Sandborn, Suggs, Valle, Bonga 10:49.35
20 Florida High Coleman, Dean, Sander-Nazario, Kreis 10:53.71
21 Community Christian (Tal) Tychsen, Fuller, Desotell, Wilson 10:54.55
22 Bishop Snyder Sparkman, May, Frost, Forte 11:02.18
Girls' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME
2 Braddock 9:44.98
3 Hoover Cannon, Hendricks, Langley, Wallace 9:51.53
4 George Jenkins 10:02.57
6 Fort Myers 10:09.12
7 Venice Courville, LaRock, Lukowski, Robertson 10:10.58
8 Niceville Brooks, Converse, Farley, Segars 10:19.14
10 Lourdes 10:22.93
11 Estero 10:23.07
12 Alexander 10:24.77
13 Montverde Academy Cardwell, Henne, Barbaza, Sperry 10:26.69
15 Pine Crest Axelrod, Stocker, Torregrosa, Montgomery 10:32.29
17 Bolles Witt, Hastings, Ropp, Csikai 10:44.16
19 Lake Minneola Kunze, Nieto, Rowe, Caldwell 10:51.48