February 29, 2020
|
Ponte Vedra - Ponte Vedra, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alex Collier SR Orange Park 21.64 10
2 Simeon Cummings SR Robert E. Lee 22.32 8
3 Markez Sermons JR Orange Park 22.44 6
4 Jacques Guillaume SR Mandarin 22.56 5
5 Aaron Wynn SO Menendez 23.01 4
6 Kade Frew SO Bolles 23.19 3
7 Cainan Walker SR Orange Park 23.41 2
8 Brian Brown JR Mandarin 23.45 1
9 Samuel Singleton FR Fleming Island 23.58 -
10 Taj Gonsalves SR Middleburg 23.72 -
11 Jordan Perkins SR Mandarin 23.73 -
12 Noah Cundiff SO Matanzas 23.74 -
13 Aidan White SR Nease 23.75 -
14 Khalil McLaughlin JR Bishop Snyder 23.78 -
15 Diego Soto SR Orange Park 23.84 -
16 Courtney Williams SR Fleming Island 23.85 -
17 Diondre Johnson JR Mandarin 23.89 -
18 Ronald Evans SR Menendez 24.00 -
19 Jawon Grey SO University Christian 24.20 -
20 John Goodrich JR Creekside 24.28 -
21 C'ontrae Clark SO Palatka 24.30 -
22 Mekhi Nath SR Terry Parker 24.31 -
23 Jamari Fudge JR University Christian 24.35 -
23 Savion Knight JR Chiles 24.35 -
25 Cameron Rulli SO Duval Charter 24.41 -
26 Jayce Friendly JR Matanzas 24.42 -
27 Gerome McKenzie FR Robert E. Lee 24.43 -
28 Darius Vason SO University Christian 24.55 -
29 Laron Bryant SR Middleburg 24.62 -
30 Leondre Stevenson JR Robert E. Lee 24.77 -
31 Christopher Brown SO Fleming Island 24.82 -
32 Cade Latasiewicz SO Chiles 24.83 -
33 I'jon Richardson JR Bishop Snyder 24.89 -
34 Deontae Albertie SR Yulee 24.95 -
35 Maxwell Robinson SO Creekside 25.06 -
36 Kohl Jones JR Menendez 25.08 -
37 Kirk Reed SO Episcopal 25.13 -
38 Andre Stamper JR Episcopal 25.16 -
39 Nosaj Mitchell SR Bishop Snyder 25.37 -
40 Britan Bussey SR Middleburg 25.40 -
41 Elton Lari JR Creekside 25.44 -
42 GAVIN DICKINSON SR Stanton 25.46 -
43 Darwynn Palmer SO Terry Parker 25.63 -
43 Alan Jackson SO Florida High 25.63 -
45 FREDRICK LEE FR Stanton 25.68 -
46 Michael Teal JR Bishop Kenny 25.78 -
47 Ta'darius Devoe FR Terry Parker 25.80 -
48 Noah Williams JR Beaches Chapel 25.82 -
49 Ryan Miller SO Matanzas 25.94 -
50 Braylon Redding FR Robert E. Lee 26.04 -
50 Logan Wells JR Nease 26.04 -
52 Elijah Dannel SR Beaches Chapel 26.09 -
53 Douglas Harrell FR Maclay 26.20 -
54 Noah Taylor 8 University Christian 26.21 -
54 Nick Williams JR Beaches Chapel 26.21 -
56 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 26.32 -
57 Sam Ero JR Episcopal 26.42 -
58 Zach Wagner SO Bishop Kenny 26.48 -
59 Raymond Vickers   Maclay 26.87 -
60 Will Crowe SO Bolles 27.02 -
60 Q'juan Nelson SO Palatka 27.02 -
62 Thaddius Burns FR Florida High 27.27 -
63 Lucas Comparato SO Bolles 27.33 -
64 NAREN RATNAM JR Stanton 27.40 -
65 Chandler Lane FR Matanzas 27.84 -
66 Sawyer Davis   Maclay 28.00 -
67 Trent Hackett JR Florida High 28.33 -
68 Jayden Haedicke SR Chiles 28.63 -
69 Sam Sahrphillips FR Yulee 28.79 -
70 Colin Dunphy FR Chiles 29.01 -
71 KEVIN DEJESUS FR Stanton 30.74 -
72 Jesus Fonseca-Diaz JR Yulee 30.92 -
73 Ethan Gonzalez 1 Beaches Chapel 32.09 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alex Collier SR Orange Park 21.64 10
2 Simeon Cummings SR Robert E. Lee 22.32 8
3 Markez Sermons JR Orange Park 22.44 6
4 Jacques Guillaume SR Mandarin 22.56 5
5 Aaron Wynn SO Menendez 23.01 4
8 Brian Brown JR Mandarin 23.45 1
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Cainan Walker SR Orange Park 23.41 2
9 Samuel Singleton FR Fleming Island 23.58 -
11 Jordan Perkins SR Mandarin 23.73 -
16 Courtney Williams SR Fleming Island 23.85 -
17 Diondre Johnson JR Mandarin 23.89 -
39 Nosaj Mitchell SR Bishop Snyder 25.37 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Kade Frew SO Bolles 23.19 3
10 Taj Gonsalves SR Middleburg 23.72 -
13 Aidan White SR Nease 23.75 -
18 Ronald Evans SR Menendez 24.00 -
23 Jamari Fudge JR University Christian 24.35 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Khalil McLaughlin JR Bishop Snyder 23.78 -
20 John Goodrich JR Creekside 24.28 -
50 Logan Wells JR Nease 26.04 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Mekhi Nath SR Terry Parker 24.31 -
25 Cameron Rulli SO Duval Charter 24.41 -
29 Laron Bryant SR Middleburg 24.62 -
36 Kohl Jones JR Menendez 25.08 -
40 Britan Bussey SR Middleburg 25.40 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Diego Soto SR Orange Park 23.84 -
23 Savion Knight JR Chiles 24.35 -
28 Darius Vason SO University Christian 24.55 -
30 Leondre Stevenson JR Robert E. Lee 24.77 -
66 Sawyer Davis   Maclay 28.00 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Gerome McKenzie FR Robert E. Lee 24.43 -
32 Cade Latasiewicz SO Chiles 24.83 -
34 Deontae Albertie SR Yulee 24.95 -
43 Darwynn Palmer SO Terry Parker 25.63 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Jayce Friendly JR Matanzas 24.42 -
31 Christopher Brown SO Fleming Island 24.82 -
38 Andre Stamper JR Episcopal 25.16 -
41 Elton Lari JR Creekside 25.44 -
47 Ta'darius Devoe FR Terry Parker 25.80 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Maxwell Robinson SO Creekside 25.06 -
37 Kirk Reed SO Episcopal 25.13 -
42 GAVIN DICKINSON SR Stanton 25.46 -
53 Douglas Harrell FR Maclay 26.20 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
46 Michael Teal JR Bishop Kenny 25.78 -
49 Ryan Miller SO Matanzas 25.94 -
50 Braylon Redding FR Robert E. Lee 26.04 -
57 Sam Ero JR Episcopal 26.42 -
58 Zach Wagner SO Bishop Kenny 26.48 -
65 Chandler Lane FR Matanzas 27.84 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
59 Raymond Vickers   Maclay 26.87 -
60 Will Crowe SO Bolles 27.02 -
63 Lucas Comparato SO Bolles 27.33 -
68 Jayden Haedicke SR Chiles 28.63 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
54 Nick Williams JR Beaches Chapel 26.21 -
60 Q'juan Nelson SO Palatka 27.02 -
62 Thaddius Burns FR Florida High 27.27 -
70 Colin Dunphy FR Chiles 29.01 -
71 KEVIN DEJESUS FR Stanton 30.74 -
73 Ethan Gonzalez 1 Beaches Chapel 32.09 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Noah Cundiff SO Matanzas 23.74 -
19 Jawon Grey SO University Christian 24.20 -
21 C'ontrae Clark SO Palatka 24.30 -
52 Elijah Dannel SR Beaches Chapel 26.09 -
64 NAREN RATNAM JR Stanton 27.40 -
72 Jesus Fonseca-Diaz JR Yulee 30.92 -
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 I'jon Richardson JR Bishop Snyder 24.89 -
45 FREDRICK LEE FR Stanton 25.68 -
48 Noah Williams JR Beaches Chapel 25.82 -
56 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 26.32 -
67 Trent Hackett JR Florida High 28.33 -
69 Sam Sahrphillips FR Yulee 28.79 -
Boys' 200 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
43 Alan Jackson SO Florida High 25.63 -
54 Noah Taylor 8 University Christian 26.21 -