March 4, 2020
|
River Ridge - New Port Richey, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cody Bishir SO Citrus 4:46.84 10
2 Andrew Villicana SR Mitchell 4:50.70 8
3 Cody Thompson SR Crystal River 4:50.90 6
4 Noah Palamar SR Mitchell 4:51.85 5
5 Chase Thurber FR River Ridge 4:52.86 4
6 Thomas Tyler SO Citrus 5:00.46 3
7 Davin Stranger SR Weeki Wachee 5:04.94 2
8 Christian Hobbs FR Weeki Wachee 5:07.76 1
9 Jason Kirchner SO River Ridge 5:13.72 -
10 Adrian Saldivar SO Gulf 5:14.40 -
11 Addison Cooper SO Mitchell 5:14.80 -
12 Logan Shaw FR Citrus 5:17.16 -
13 Enrique Maduro SO River Ridge 5:20.76 -
14 Noah Pulley FR Hudson 5:22.95 -
15 Tristan Woods SO Citrus 5:23.32 -
16 Angel Martin-Meza JR Gulf 5:24.12 -
17 Luis Flores-Pena FR Gulf 5:24.93 -
18 Charlie Mindrup SO Fivay 5:33.47 -
19 Christian Castinado JR Weeki Wachee 5:33.88 -
20 Jeremy Walker SR Hernando 5:34.79 -
21 Brandon Howie SO Hernando 5:37.99 -
22 Nathan Smith SR River Ridge 5:53.10 -
23 Ricardo Tobar SR South Sumter 6:26.86 -
24 Gideon Strickland FR South Sumter 6:49.95 -
25 Hernandez Craig SO Gulf 6:51.24 -
26 Dalton Pasch FR South Sumter 7:16.71 -
27 Ruari Flick SO Crystal River 7:40.45 -
28 Kevin Morgan JR Crystal River 8:01.23 -
  Jaiden Raghunandan JR Weeki Wachee NT   
  Ian Buckingham SO Crystal River NT   
  Paul Surkov SO Mitchell NT   
  Isaiah Ramcharitar SO Hudson NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Logan Shaw FR Citrus 5:17.16 -
14 Noah Pulley FR Hudson 5:22.95 -
15 Tristan Woods SO Citrus 5:23.32 -
16 Angel Martin-Meza JR Gulf 5:24.12 -
17 Luis Flores-Pena FR Gulf 5:24.93 -
18 Charlie Mindrup SO Fivay 5:33.47 -
19 Christian Castinado JR Weeki Wachee 5:33.88 -
21 Brandon Howie SO Hernando 5:37.99 -
22 Nathan Smith SR River Ridge 5:53.10 -
23 Ricardo Tobar SR South Sumter 6:26.86 -
24 Gideon Strickland FR South Sumter 6:49.95 -
25 Hernandez Craig SO Gulf 6:51.24 -
26 Dalton Pasch FR South Sumter 7:16.71 -
27 Ruari Flick SO Crystal River 7:40.45 -
28 Kevin Morgan JR Crystal River 8:01.23 -
  Isaiah Ramcharitar SO Hudson NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cody Bishir SO Citrus 4:46.84 10
2 Andrew Villicana SR Mitchell 4:50.70 8
3 Cody Thompson SR Crystal River 4:50.90 6
4 Noah Palamar SR Mitchell 4:51.85 5
5 Chase Thurber FR River Ridge 4:52.86 4
6 Thomas Tyler SO Citrus 5:00.46 3
7 Davin Stranger SR Weeki Wachee 5:04.94 2
8 Christian Hobbs FR Weeki Wachee 5:07.76 1
9 Jason Kirchner SO River Ridge 5:13.72 -
10 Adrian Saldivar SO Gulf 5:14.40 -
11 Addison Cooper SO Mitchell 5:14.80 -
13 Enrique Maduro SO River Ridge 5:20.76 -
20 Jeremy Walker SR Hernando 5:34.79 -
  Paul Surkov SO Mitchell NT   
  Jaiden Raghunandan JR Weeki Wachee NT   
  Ian Buckingham SO Crystal River NT