February 15, 2020
|
Lakewood HS - St. Petersburg, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Elijah Gant JR Lennard 11.16 10
2 Tyrell Johnson SR Gibbs 11.23 8
3 Khaishef Edwards Senior Largo 11.29 6
4 Jamarives Bell SO Gibbs 11.31 5
5 Camari Berri SO Lakewood 11.35 4
6 Martel Mott JR Admiral Farragut 11.40 3
7 Jayden Bingham SR Gibbs 11.41 2
8 Christopher Phillips JR Boca Ciega 11.42 1
9 Deondre Randall   Largo 11.48 -
10 Jeremiah Wise JR Lakewood 11.53 -
11 Gerald Morris SO Lennard 11.72 -
12 Tony Canfall JR Gibbs 11.76 -
13 Uriah Jenkins SR Admiral Farragut 11.81 -
14 Kuylen Johnson SR Boca Ciega 11.85 -
15 Brian Scales JR St. Petersburg 11.96 -
16 Adrian Shoemak Jr JR Lennard 12.00 -
17 Savion McGee JR Lakewood 12.03 -
18 Trevion Howard SR Boca Ciega 12.17 -
18 Jacobi Cheedy FR Admiral Farragut 12.17 -
20 Derreyon Maxwell-Black SR Lakewood 12.19 -
21 Datarian Kincade SO St. Petersburg 12.20 -
22 Julius Jones FR Largo 12.31 -
23 Savion Poole SO Pinellas Park 12.32 -
24 Jacob Correa-Hagen SO St. Petersburg 12.34 -
25 Aaron Pasick SO Lemon Bay 12.38 -
26 Parker Dann FR St. Petersburg 12.50 -
27 Hayden Hoaglin SR Lemon Bay 12.59 -
28 Zamar Joseph SO Bell Creek 12.60 -
29 Ayo Sotonwa SO Bell Creek 12.62 -
30 Gabriel Folgar JR Bell Creek 12.66 -
31 Mason Dowd SO Lemon Bay 12.79 -
32 Braion Moreland JR Pinellas Park 12.94 -
33 Brandt Vaughn SO Lemon Bay 13.36 -
34 Louis Le FR Northeast (SP) 14.08 -
35 Kaleb Wood FR Northeast (SP) 14.18 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tyrell Johnson SR Gibbs 11.23 8
15 Brian Scales JR St. Petersburg 11.96 -
22 Julius Jones FR Largo 12.31 -
25 Aaron Pasick SO Lemon Bay 12.38 -
27 Hayden Hoaglin SR Lemon Bay 12.59 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Gerald Morris SO Lennard 11.72 -
16 Adrian Shoemak Jr JR Lennard 12.00 -
18 Trevion Howard SR Boca Ciega 12.17 -
28 Zamar Joseph SO Bell Creek 12.60 -
30 Gabriel Folgar JR Bell Creek 12.66 -
31 Mason Dowd SO Lemon Bay 12.79 -
34 Louis Le FR Northeast (SP) 14.08 -
35 Kaleb Wood FR Northeast (SP) 14.18 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Tony Canfall JR Gibbs 11.76 -
17 Savion McGee JR Lakewood 12.03 -
18 Jacobi Cheedy FR Admiral Farragut 12.17 -
23 Savion Poole SO Pinellas Park 12.32 -
29 Ayo Sotonwa SO Bell Creek 12.62 -
32 Braion Moreland JR Pinellas Park 12.94 -
33 Brandt Vaughn SO Lemon Bay 13.36 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Camari Berri SO Lakewood 11.35 4
10 Jeremiah Wise JR Lakewood 11.53 -
14 Kuylen Johnson SR Boca Ciega 11.85 -
20 Derreyon Maxwell-Black SR Lakewood 12.19 -
21 Datarian Kincade SO St. Petersburg 12.20 -
24 Jacob Correa-Hagen SO St. Petersburg 12.34 -
26 Parker Dann FR St. Petersburg 12.50 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Elijah Gant JR Lennard 11.16 10
3 Khaishef Edwards Senior Largo 11.29 6
4 Jamarives Bell SO Gibbs 11.31 5
6 Martel Mott JR Admiral Farragut 11.40 3
7 Jayden Bingham SR Gibbs 11.41 2
8 Christopher Phillips JR Boca Ciega 11.42 1
9 Deondre Randall   Largo 11.48 -
13 Uriah Jenkins SR Admiral Farragut 11.81 -