April 9, 2021
|
Mt. Dora Christian - Mount Dora, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Noelle Vu FR Mount Dora 5:25.70 10
2 Elena Caldwell SR Lake Minneola 5:33.35 8
3 Mia Carlson SO Circle Christian 5:36.77 6
4 Claire Reburn 6 Foundation Academy 5:40.28 5
5 Riley Carter SR New Smyrna Beach 5:41.05 4
6 Caitlin Foley JR Mount Dora 5:48.87 3
7 Brianna Brasko SR Bishop Moore 5:55.98 2
8 Roxxi Ottum SO Mount Dora 5:56.82 1
9 Averi Merkle JR New Smyrna Beach 5:59.32 -
10 Sarah Raucci SO Tavares 6:02.93 -
11 Audrey McConnell 8 Mount Dora Christian 6:10.49 -
12 Ella Mast JR Mount Dora Christian 6:15.50 -
13 Hannah Serfass 8 First Academy (Leesburg) 6:15.92 -
14 Eve Hage SO Bishop Moore 6:16.24 -
15 Livia Noyes SO Orangewood Christian 6:19.78 -
16 Belle Orser 7 Mount Dora Christian 6:20.03 -
17 Haley Stynchcomb SO Umatilla 6:20.29 -
18 Dylan Smith SR Tavares 6:28.08 -
19 Laurynn Lackey JR Leesburg 6:42.84 -
20 Isabel Baker 7 Orangewood Christian 6:49.91 -
21 Ana Caldwell SO Lake Minneola 6:52.33 -
22 Kelsi Gaud JR Foundation Academy 6:56.85 -
23 Liani Gaud 8 Foundation Academy 6:57.73 -
24 Moriah Vann 7 Seven Rivers Christian 6:58.71 -
25 Reya Morales SO Lake Minneola 7:04.98 -
26 Hannah Vann FR Seven Rivers Christian 7:11.16 -
27 Makenzie Borgen FR New Smyrna Beach 7:11.37 -
28 Jadan Birdsall FR First Academy (Leesburg) 7:34.09 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Audrey McConnell 8 Mount Dora Christian 6:10.49 -
14 Eve Hage SO Bishop Moore 6:16.24 -
15 Livia Noyes SO Orangewood Christian 6:19.78 -
16 Belle Orser 7 Mount Dora Christian 6:20.03 -
17 Haley Stynchcomb SO Umatilla 6:20.29 -
18 Dylan Smith SR Tavares 6:28.08 -
20 Isabel Baker 7 Orangewood Christian 6:49.91 -
21 Ana Caldwell SO Lake Minneola 6:52.33 -
22 Kelsi Gaud JR Foundation Academy 6:56.85 -
23 Liani Gaud 8 Foundation Academy 6:57.73 -
24 Moriah Vann 7 Seven Rivers Christian 6:58.71 -
25 Reya Morales SO Lake Minneola 7:04.98 -
26 Hannah Vann FR Seven Rivers Christian 7:11.16 -
27 Makenzie Borgen FR New Smyrna Beach 7:11.37 -
28 Jadan Birdsall FR First Academy (Leesburg) 7:34.09 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Noelle Vu FR Mount Dora 5:25.70 10
2 Elena Caldwell SR Lake Minneola 5:33.35 8
3 Mia Carlson SO Circle Christian 5:36.77 6
4 Claire Reburn 6 Foundation Academy 5:40.28 5
5 Riley Carter SR New Smyrna Beach 5:41.05 4
6 Caitlin Foley JR Mount Dora 5:48.87 3
7 Brianna Brasko SR Bishop Moore 5:55.98 2
8 Roxxi Ottum SO Mount Dora 5:56.82 1
9 Averi Merkle JR New Smyrna Beach 5:59.32 -
10 Sarah Raucci SO Tavares 6:02.93 -
12 Ella Mast JR Mount Dora Christian 6:15.50 -
13 Hannah Serfass 8 First Academy (Leesburg) 6:15.92 -
19 Laurynn Lackey JR Leesburg 6:42.84 -