March 27, 2021
|
Tohopekaliga (Kissimmeee)
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jahnile Registre SR Evans 24.62 10
2 Morgan LaBord SO Olympia 25.69 8
3 Amela Johnson SO Gateway (Kissimmee) 26.05 6
4 Alivia Williams FR East Ridge 26.29 5
5 Nyla McFayden SO Apopka 26.33 4
6 Amenda Saint-Louis SR Evans 26.39 3
7 AnnaRose Wheatle FR East Ridge 26.63 2
8 Allyson Watson-Bell SO Rockledge 26.82 1
9 Justyn Smith SR Lake Nona 26.84 -
10 Mariana Morillo FR Windermere 26.88 -
11 Ashanti King JR Auburndale 26.94 -
12 Andria Waite FR East Ridge 27.02 -
13 Lourdes Safford JR Dr. Phillips 27.06 -
14 Delicia Lawrence JR Evans 27.11 -
15 Alexis Powell FR Timber Creek 27.24 -
16 Tiana Roberts JR Apopka 27.27 -
17 Shelby Fertic FR Harmony 27.36 -
18 Zanaya Bright FR Osceola (Kissimmee) 27.39 -
19 Lizzie Seus SO Jones 27.41 -
20 Madison McMullen SR Montverde Academy 27.49 -
21 Kaycee Martin SR Newsome 27.50 -
22 Sydni Brown JR Lake Nona 27.57 -
23 Ciara Thomas SO Viera 27.62 -
24 Danaika Cherichel SR Heritage 27.69 -
25 Nischa King SO Rockledge 27.71 -
26 Victoria Brown FR Lake Minneola 27.80 -
27 Jaden Byrd SR Winter Park 27.80 -
28 Lauren Perkins JR Windermere 27.98 -
29 Nasjai White SO Windermere 28.01 -
30 Megan Denizard JR Lake Minneola 28.15 -
30 Meridith Richemond SR Celebration 28.15 -
32 Jaedyn Smith SR Auburndale 28.22 -
33 Ortencia Abreu SR Gateway (Kissimmee) 28.26 -
34 Eliza Mitchell JR Winter Park 28.35 -
35 Jayla Jones SO West Orange 28.52 -
36 Jayla Harms FR Melbourne 28.58 -
37 kierstin hall FR Jones 28.67 -
38 Breannah Hyppolite JR Lake Minneola 28.69 -
39 Charlize Salgado JR Timber Creek 28.82 -
40 Alexus Parsons SO Melbourne 28.97 -
41 Olivia Cornelius JR Viera 29.08 -
42 Jazmine Wright SO Apopka 29.57 -
43 michaela fraizer FR Jones 29.66 -
44 Reigan Pellegrino SR Harmony 29.71 -
45 Sydnee Massey FR Olympia 29.72 -
46 Haillie Stephens SR Newsome 29.74 -
47 Kadence Stevens FR Melbourne 29.86 -
48 Elyse Burnett SO Heritage 30.14 -
49 Jayline De Jesus JR Colonial 30.18 -
50 Angeles Irigoyen JR Strawberry Crest 30.23 -
51 Amaya Maldonado SO Heritage 30.48 -
52 Sarah Brunelli SO Timber Creek 30.53 -
53 Taniyah Darisaw SR West Orange 30.57 -
54 Gia Brown SO Tohopekaliga 30.64 -
55 Danica Monopoli FR Viera 30.83 -
56 Tamara Rodriguez FR Colonial 30.84 -
57 Jenelle Courtney JR West Orange 31.30 -
58 Alexis Williams SO Kathleen 32.36 -
59 An-nissa Patterson FR Tohopekaliga 35.52 -
60 Angela Georges FR New Dimensions 35.67 -
61 Adriana Duarte SO New Dimensions 35.74 -
Girls' 200 Meters Section 1
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Allyson Watson-Bell SO Rockledge 26.82 1
36 Jayla Harms FR Melbourne 28.58 -
37 kierstin hall FR Jones 28.67 -
43 michaela fraizer FR Jones 29.66 -
52 Sarah Brunelli SO Timber Creek 30.53 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 AnnaRose Wheatle FR East Ridge 26.63 2
12 Andria Waite FR East Ridge 27.02 -
30 Meridith Richemond SR Celebration 28.15 -
49 Jayline De Jesus JR Colonial 30.18 -
50 Angeles Irigoyen JR Strawberry Crest 30.23 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Morgan LaBord SO Olympia 25.69 8
6 Amenda Saint-Louis SR Evans 26.39 3
14 Delicia Lawrence JR Evans 27.11 -
23 Ciara Thomas SO Viera 27.62 -
25 Nischa King SO Rockledge 27.71 -
60 Angela Georges FR New Dimensions 35.67 -
61 Adriana Duarte SO New Dimensions 35.74 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
53 Taniyah Darisaw SR West Orange 30.57 -
54 Gia Brown SO Tohopekaliga 30.64 -
57 Jenelle Courtney JR West Orange 31.30 -
58 Alexis Williams SO Kathleen 32.36 -
59 An-nissa Patterson FR Tohopekaliga 35.52 -
Girls' 200 Meters Section 5
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Victoria Brown FR Lake Minneola 27.80 -
30 Megan Denizard JR Lake Minneola 28.15 -
46 Haillie Stephens SR Newsome 29.74 -
48 Elyse Burnett SO Heritage 30.14 -
51 Amaya Maldonado SO Heritage 30.48 -
55 Danica Monopoli FR Viera 30.83 -
56 Tamara Rodriguez FR Colonial 30.84 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Jayla Jones SO West Orange 28.52 -
38 Breannah Hyppolite JR Lake Minneola 28.69 -
40 Alexus Parsons SO Melbourne 28.97 -
44 Reigan Pellegrino SR Harmony 29.71 -
45 Sydnee Massey FR Olympia 29.72 -
47 Kadence Stevens FR Melbourne 29.86 -
Girls' 200 Meters Section 7
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Zanaya Bright FR Osceola (Kissimmee) 27.39 -
29 Nasjai White SO Windermere 28.01 -
32 Jaedyn Smith SR Auburndale 28.22 -
33 Ortencia Abreu SR Gateway (Kissimmee) 28.26 -
39 Charlize Salgado JR Timber Creek 28.82 -
41 Olivia Cornelius JR Viera 29.08 -
42 Jazmine Wright SO Apopka 29.57 -
Girls' 200 Meters Section 8
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Tiana Roberts JR Apopka 27.27 -
17 Shelby Fertic FR Harmony 27.36 -
19 Lizzie Seus SO Jones 27.41 -
20 Madison McMullen SR Montverde Academy 27.49 -
22 Sydni Brown JR Lake Nona 27.57 -
27 Jaden Byrd SR Winter Park 27.80 -
28 Lauren Perkins JR Windermere 27.98 -
34 Eliza Mitchell JR Winter Park 28.35 -
Girls' 200 Meters Section 9
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Alivia Williams FR East Ridge 26.29 5
9 Justyn Smith SR Lake Nona 26.84 -
11 Ashanti King JR Auburndale 26.94 -
13 Lourdes Safford JR Dr. Phillips 27.06 -
15 Alexis Powell FR Timber Creek 27.24 -
21 Kaycee Martin SR Newsome 27.50 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jahnile Registre SR Evans 24.62 10
3 Amela Johnson SO Gateway (Kissimmee) 26.05 6
5 Nyla McFayden SO Apopka 26.33 4
10 Mariana Morillo FR Windermere 26.88 -
24 Danaika Cherichel SR Heritage 27.69 -