March 19, 2022
|
Alonso High School - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Russell Stroud JR Armwood 10.77 10
2 Christopher Donaldson SR Auburndale 10.87 8
3 Jacoryus Demps SR Gaither 10.91 6
4 Matthew Connally JR Newsome 11.00 5
5 Trequan Jones JR Bartow 11.05 4
6 Allan Lewis SO Robinson 11.06 3
7 Malik Wilson SR Sickles 11.08 2
8 Charles Gunn SR Jefferson 11.14 1
9 Shelton Gilyard JR Wiregrass Ranch 11.23 -
10 Travis Croichy SR Alonso 11.23 -
11 Cameron Cobb SR Wharton 11.30 -
12 Juluan Johnson SR Robinson 11.34 -
13 Bryson Jiles SO Auburndale 11.34 -
14 Keith Morris SR Wharton 11.36 -
15 Jakari Williams SR Sickles 11.37 -
16 Jacobi Mims JR Wharton 11.39 -
17 Ethan Sharpe SO Sickles 11.42 -
18 Desman Hearns SR Chamberlain 11.48 -
19 TJ Moore SO Tampa Catholic 11.50 -
20 Darrell Smith SR Sunlake 11.51 -
21 Ethan Robinson SR Newsome 11.52 -
22 Jijuan Russell FR Auburndale 11.54 -
23 Alex Cruz SO Wiregrass Ranch 11.60 -
24 Ammiel Bowen JR King 11.65 -
25 Albert Soto JR Newsome 11.66 -
26 Josiah Williams SR Gaither 11.67 -
27 Jack Pearson JR Alonso 11.71 -
28 Stephen Carrico SR Sunlake 11.79 -
29 Jatavious Scaife SO Auburndale 11.84 -
30 Jaquavis Cobb JR Freedom (Tampa) 11.87 -
31 LJ Elwin FR Tampa Catholic 11.87 -
32 Sam Adebonojo JR Berkeley Prep 11.88 -
33 Dylan Blalock JR Tampa Catholic 11.90 -
34 Luke Jimenez SO Freedom (Tampa) 11.98 -
35 Fallou Mbowe JR Sunlake 11.99 -
36 Erik Laari SR Sunlake 12.07 -
37 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 12.09 -
38 Aaron Collins FR Robinson 12.09 -
39 John Ziegler JR King 12.13 -
40 Tre Pompilus SO Tampa Catholic 12.16 -
41 Elias Villalobos SO Alonso 12.16 -
42 Kole Ansell SR George Steinbrenner 12.17 -
43 Tavares Murray FR Bartow 12.19 -
44 Connor Hall JR Carrollwood 12.21 -
45 Spencer Green JR George Steinbrenner 12.62 -
46 Wilton Rollins SO Robinson 12.69 -
47 Godswill Gibson FR Newsome 12.70 -
48 Devin Blunt SO Strawberry Crest 12.71 -
49 Michael Hunte FR Wharton 12.72 -
50 Gavin Gilyard FR Wiregrass Ranch 12.77 -
51 Jaden Baker JR Strawberry Crest 12.86 -
52 Jarvis Robinson FR Bartow 13.51 -
53 Damari Phoenix FR Freedom (Tampa) 13.70 -
54 Rahul Sai Boggavarapu SO George Steinbrenner 13.83 -
55 Ethan Yang FR Berkeley Prep 14.37 -
  Braden Francis FR Carrollwood NT   
  Deegan Fearnow JR Strawberry Crest NT   
  CJ Lewis SO Carrollwood NT   
  Noah Song FR Carrollwood NT   
  Aiden Smith SO Strawberry Crest NT   
  Jared West SO Wiregrass Ranch NT   
  Kason Stokes SO Armwood NT   
  Jaekwon Howard SO Armwood NT   
  Gabriel Laing SO Sickles NT   
  Ahmad Bacon FR Jefferson NT   
  Weshma Meme SR King NT   
  Trayvun Johnson JR King NT   
  Octavius Day SR Freedom (Tampa) NT   
  NaShaun Pryor JR Jefferson NT   
  John Zewell SO Alonso NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Jatavious Scaife SO Auburndale 11.84 -
37 Ivan Ogando JR George Steinbrenner 12.09 -
40 Tre Pompilus SO Tampa Catholic 12.16 -
45 Spencer Green JR George Steinbrenner 12.62 -
49 Michael Hunte FR Wharton 12.72 -
54 Rahul Sai Boggavarapu SO George Steinbrenner 13.83 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Fallou Mbowe JR Sunlake 11.99 -
36 Erik Laari SR Sunlake 12.07 -
39 John Ziegler JR King 12.13 -
48 Devin Blunt SO Strawberry Crest 12.71 -
52 Jarvis Robinson FR Bartow 13.51 -
53 Damari Phoenix FR Freedom (Tampa) 13.70 -
55 Ethan Yang FR Berkeley Prep 14.37 -
  Braden Francis FR Carrollwood NT   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Luke Jimenez SO Freedom (Tampa) 11.98 -
46 Wilton Rollins SO Robinson 12.69 -
47 Godswill Gibson FR Newsome 12.70 -
51 Jaden Baker JR Strawberry Crest 12.86 -
  Deegan Fearnow JR Strawberry Crest NT   
  Aiden Smith SO Strawberry Crest NT   
  Trayvun Johnson JR King NT   
  John Zewell SO Alonso NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Dylan Blalock JR Tampa Catholic 11.90 -
38 Aaron Collins FR Robinson 12.09 -
41 Elias Villalobos SO Alonso 12.16 -
42 Kole Ansell SR George Steinbrenner 12.17 -
43 Tavares Murray FR Bartow 12.19 -
44 Connor Hall JR Carrollwood 12.21 -
50 Gavin Gilyard FR Wiregrass Ranch 12.77 -
  Ahmad Bacon FR Jefferson NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Alex Cruz SO Wiregrass Ranch 11.60 -
30 Jaquavis Cobb JR Freedom (Tampa) 11.87 -
31 LJ Elwin FR Tampa Catholic 11.87 -
32 Sam Adebonojo JR Berkeley Prep 11.88 -
  Noah Song FR Carrollwood NT   
  Weshma Meme SR King NT   
  Octavius Day SR Freedom (Tampa) NT   
  NaShaun Pryor JR Jefferson NT   
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Cameron Cobb SR Wharton 11.30 -
12 Juluan Johnson SR Robinson 11.34 -
13 Bryson Jiles SO Auburndale 11.34 -
14 Keith Morris SR Wharton 11.36 -
19 TJ Moore SO Tampa Catholic 11.50 -
24 Ammiel Bowen JR King 11.65 -
27 Jack Pearson JR Alonso 11.71 -
28 Stephen Carrico SR Sunlake 11.79 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Trequan Jones JR Bartow 11.05 4
8 Charles Gunn SR Jefferson 11.14 1
18 Desman Hearns SR Chamberlain 11.48 -
20 Darrell Smith SR Sunlake 11.51 -
22 Jijuan Russell FR Auburndale 11.54 -
25 Albert Soto JR Newsome 11.66 -
26 Josiah Williams SR Gaither 11.67 -
  Jaekwon Howard SO Armwood NT   
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Allan Lewis SO Robinson 11.06 3
15 Jakari Williams SR Sickles 11.37 -
16 Jacobi Mims JR Wharton 11.39 -
17 Ethan Sharpe SO Sickles 11.42 -
21 Ethan Robinson SR Newsome 11.52 -
  CJ Lewis SO Carrollwood NT   
  Jared West SO Wiregrass Ranch NT   
  Gabriel Laing SO Sickles NT   
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Russell Stroud JR Armwood 10.77 10
2 Christopher Donaldson SR Auburndale 10.87 8
3 Jacoryus Demps SR Gaither 10.91 6
4 Matthew Connally JR Newsome 11.00 5
7 Malik Wilson SR Sickles 11.08 2
9 Shelton Gilyard JR Wiregrass Ranch 11.23 -
10 Travis Croichy SR Alonso 11.23 -
  Kason Stokes SO Armwood NT