February 26, 2022
|
George Jenkins - Lakeland, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 George Jenkins Jaade McBride, Kaleigh Malick, Payton Rusk, Jaa'Ln McBride 10:34.72 10
2 Land O'Lakes Dixie Blessing, Maranda Hildebrand, Ava Adriani, Grace Connoy 10:40.93 8
3 Alonso Maria Ortiz, Makenna Jones, Nathalia Mallo, Skyler Gillett 10:54.23 6
4 Mount Dora Bailey Roman, Hannah Davis, Roxxi Ottum, Taralynn Hubler 11:02.83 5
5 Lakeland Eden Goddard, Kacey Reinhold, Mattie Vann, Avery Smith 11:05.76 4
6 Wiregrass Ranch Sydnie Alagal, Landyn Williams, Sienna Paras , Hannah Sheen 11:27.15 3
7 Plant City Destiny Headley, Kiana Kropp, Heaven Davis, Briann Hawthorne 11:37.52 2
8 Winter Haven Morgan Craft, Dreana Simpson, Ruby Miranda, Aubrianna Payeur 11:55.98 1
9 Auburndale Meaghan Knowles, Juliana Ayala, Kali Robinson, Jeslyn Wills 11:57.29 -
10 Palm Harbor University Anna Portugal, Grace Gaynor, Kayla Clayton, Kaili Katsaros 11:58.57 -
11 Goleman Tatiana Vargas, Arielizabeth Guerra, Natalie Mendoza, Bianca Dixon 12:08.27 -
12 Lake Region Anika Donohue , Saniya Northern, Evelyn Quiroz, Yamilet Garcia 12:12.62 -
13 Charlotte Ambrea Hobbs, Kathryn Kearns, Ava Taylor, Hanna Martin 12:18.31 -
14 McKeel Emma Miller , Lily Jonsson, Madison Adams, Emma Nales-Torchio 12:27.83 -
15 Haines City Celeste Ramirez, Alaina Webb, Alyiah Jimenez, Aiyana Ware 13:26.59 -
  Bartow Jessica Sanchez, Regan Parrish, Amanda Rico~Toro, Naileany Algarin DNS   
  Ridge Community Tania Pagan Ortiz , Karina Pagan Ortiz, Emily Martinez, Abigail Frasure DNS   
  Lake Wales Autumn Kloth, Areeyanna Bonds, Tyla Jenkins, Cristal Gomez DNS   
  Sumner Olivia Mills, Ava Hagel, McKenzie Stofel, Arianna Garcia DNS   
Girls' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
7 Plant City Headley, Kropp, Davis, Hawthorne 11:37.52 2
8 Winter Haven Craft, Simpson, Miranda, Payeur 11:55.98 1
12 Lake Region Donohue , Northern, Quiroz, Garcia 12:12.62 -
13 Charlotte Hobbs, Kearns, Taylor, Martin 12:18.31 -
14 McKeel Miller , Jonsson, Adams, Nales-Torchio 12:27.83 -
15 Haines City Ramirez, Webb, Jimenez, Ware 13:26.59 -
  Lake Wales Kloth, Bonds, Jenkins, Gomez DNS   
  Bartow Sanchez, Parrish, Rico~Toro, Algarin DNS   
  Ridge Community Pagan Ortiz , Pagan Ortiz, Martinez, Frasure DNS   
Girls' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 George Jenkins McBride, Malick, Rusk, McBride 10:34.72 10
2 Land O'Lakes Blessing, Hildebrand, Adriani, Connoy 10:40.93 8
3 Alonso Ortiz, Jones, Mallo, Gillett 10:54.23 6
4 Mount Dora Roman, Davis, Ottum, Hubler 11:02.83 5
5 Lakeland Goddard, Reinhold, Vann, Smith 11:05.76 4
6 Wiregrass Ranch Alagal, Williams, Paras , Sheen 11:27.15 3
9 Auburndale Knowles, Ayala, Robinson, Wills 11:57.29 -
10 Palm Harbor University Portugal, Gaynor, Clayton, Katsaros 11:58.57 -
11 Goleman Vargas, Guerra, Mendoza, Dixon 12:08.27 -
  Sumner Mills, Hagel, Stofel, Garcia DNS