April 12, 2022
|
Mt. Dora Christian - Mount Dora, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 James Bronaugh SO Foundation Academy 11.09 10
2 Demarion Jenkins SO Orlando Christian Prep 11.17 8
3 Alvon Isaac SO Villages 11.27 6
4 Zephy Rogers SO Foundation Academy 11.29 5
5 Ja'lan Griffin SR Umatilla 11.38 4
6 gadiahwan louis SO Orlando Christian Prep 11.46 3
7 Jaden Rodriguez FR Trinity Christian (Deltona) 12.06 2
8 Avery Anderson FR Orlando Christian Prep 12.12 1
9 Jacob Holmes SO Master's Academy (Oviedo) 12.15 -
10 Fred Augustin FR Orangewood Christian 12.18 -
11 Hayden Abbott FR Umatilla 12.21 -
12 Liam Albright SR Villages 12.21 -
13 Brian Thomas JR Orlando Christian Prep 12.37 -
14 Jadan Jhonson FR Foundation Academy 12.50 -
15 Caleb Beloni FR Foundation Academy 12.55 -
16 Bryce Fennell 7 Master's Academy (Oviedo) 12.66 -
17 Clifton Bridges SO Villages 12.68 -
18 Peter Astriab JR Master's Academy (Oviedo) 12.77 -
19 Ryan Wilkins SO Villages 12.82 -
20 Deven Hanstein JR Lake Mary Prep 12.88 -
21 Kaidan Staab FR Mount Dora 12.98 -
22 Blaine Bissoondutt SO Trinity Christian (Deltona) 13.09 -
23 Grant Strader JR Orangewood Christian 13.11 -
24 Tyrese Keiler FR Wildwood 13.21 -
25 Adrian Ponce-Arce 8 Trinity Christian (Deltona) 13.22 -
26 Ian Alridge SO Lake Mary Prep 13.33 -
27 Diego Medina SO Mount Dora Christian 13.35 -
28 Luke Jones 8 Orangewood Christian 13.42 -
29 Nathan Butterton FR Trinity Christian (Deltona) 13.59 -
30 Andrew Willoughby FR Mount Dora Christian 13.94 -
  Omari Smith SR Wildwood NT   
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
  Daniel Jean SO Foundation Academy NT   
  Gregory Orozco SR Lake Mary Prep NT   
  Sean Murphy FR Orlando Christian Prep NT   
  Isaiah Bryant JR Mount Dora Christian NT   
  Justin Posado SO Mount Dora Christian NT   
  Jayden Aciego FR Umatilla NT   
  Logan Rice JR Master's Academy (Oviedo) NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Kaidan Staab FR Mount Dora 12.98 -
25 Adrian Ponce-Arce 8 Trinity Christian (Deltona) 13.22 -
27 Diego Medina SO Mount Dora Christian 13.35 -
28 Luke Jones 8 Orangewood Christian 13.42 -
29 Nathan Butterton FR Trinity Christian (Deltona) 13.59 -
30 Andrew Willoughby FR Mount Dora Christian 13.94 -
  Gregory Orozco SR Lake Mary Prep NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Bryce Fennell 7 Master's Academy (Oviedo) 12.66 -
17 Clifton Bridges SO Villages 12.68 -
18 Peter Astriab JR Master's Academy (Oviedo) 12.77 -
19 Ryan Wilkins SO Villages 12.82 -
20 Deven Hanstein JR Lake Mary Prep 12.88 -
23 Grant Strader JR Orangewood Christian 13.11 -
26 Ian Alridge SO Lake Mary Prep 13.33 -
  Jayden Aciego FR Umatilla NT   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Avery Anderson FR Orlando Christian Prep 12.12 1
12 Liam Albright SR Villages 12.21 -
13 Brian Thomas JR Orlando Christian Prep 12.37 -
14 Jadan Jhonson FR Foundation Academy 12.50 -
15 Caleb Beloni FR Foundation Academy 12.55 -
22 Blaine Bissoondutt SO Trinity Christian (Deltona) 13.09 -
  Logan Rice JR Master's Academy (Oviedo) NT   
  Justin Posado SO Mount Dora Christian NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jaden Rodriguez FR Trinity Christian (Deltona) 12.06 2
9 Jacob Holmes SO Master's Academy (Oviedo) 12.15 -
10 Fred Augustin FR Orangewood Christian 12.18 -
11 Hayden Abbott FR Umatilla 12.21 -
24 Tyrese Keiler FR Wildwood 13.21 -
  Sean Murphy FR Orlando Christian Prep NT   
  Daniel Jean SO Foundation Academy NT   
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 James Bronaugh SO Foundation Academy 11.09 10
2 Demarion Jenkins SO Orlando Christian Prep 11.17 8
3 Alvon Isaac SO Villages 11.27 6
4 Zephy Rogers SO Foundation Academy 11.29 5
5 Ja'lan Griffin SR Umatilla 11.38 4
6 gadiahwan louis SO Orlando Christian Prep 11.46 3
  Isaiah Bryant JR Mount Dora Christian NT   
  Omari Smith SR Wildwood NT