March 26, 2022
|
Evans - Orlando, FL

Boys' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME
1 Ocoee A Keon Brown, Kareem Tolbert 1:29.97
2 Jones A A'ceon Cobb, Anyas Moore, William Howard 1:30.09
3 Evans A Jordan Pierre, Robert Coleman, Felix Barrington, Wilson Toussant 1:31.00
4 Wekiva A David Dennis 1:31.23
5 Lake Minneola A Johnny Rhymes, John Celestin, Jalen Dickerson, Owen Connor 1:33.93
6 Oak Ridge A Jeffry Marcelus, RASHID SILVERA, Jamicha McCoy, Christopher Amervil 1:34.19
7 Edgewater A Kaden Dutton-Shields, Travailu Harris, Damyen Leonard, Semaj Fleming 1:34.49
8 Lake Minneola
(B>)
B Antwan Walden, Ashton Stapleton, Jason Wiggins, Owen Connor 1:34.72
9 Ocoee
(B>)
B Keon Brown, Kareem Tolbert 1:36.00
10 Apopka A Malachi Britt, Kamerin McCone, Lorenzo Payne, Khamani Collymore 1:37.05
11 East Ridge A Elijah Facey, Collin Farrell, Kevol Craddock, Keandre McCormick 1:37.17
12 Foundation Academy A James Bronaugh, Daniel Jean, Zephy Rogers, Sam McFarland 1:38.73
13 Eustis A Emerson Leger, Jaden Anderson, Eric Lindo, Queny Reyonce 1:39.09
14 Matanzas
(B>)
B Seth Clark, Dominic Nocero, Clayton Vogel, Herby Timo 1:40.41
15 Oak Ridge
(B>)
B JOHNNY LOUISSAINT, Gregory Collins, Darvey Robertson II 1:41.63
16 First Academy (Orlando) A Walker Hughes, Michael Koziara, Jason Tenczar, Elliott pierce 1:42.66
17 Matanzas A Jeffrey Powell, Joel Jeanlys, Chandler Lane, Sophathan Phan 1:43.99
18 First Academy (Orlando)
(B>)
B 1:54.00
  Apopka
(B>)
B Aaron Erase, Rhakeem Mohammed, Vaughn Zamor, Lucius Williams DNS
  Foundation Academy
(B>)
B Caleb Beloni, Sam McFarland DNS
  Ridge Community A Donovan Baker, Jakari Ward, Kinje Celestin DNS
Boys' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME
2 Jones Cobb, Moore, Howard 1:30.09
3 Evans Pierre, Coleman, Barrington, Toussant 1:31.00
5 Lake Minneola Rhymes, Celestin, Dickerson, Connor 1:33.93
7 Edgewater Dutton-Shields, Harris, Leonard, Fleming 1:34.49
10 Apopka Britt, McCone, Payne, Collymore 1:37.05
11 East Ridge Facey, Farrell, Craddock, McCormick 1:37.17
12 Foundation Academy Bronaugh, Jean, Rogers, McFarland 1:38.73
13 Eustis Leger, Anderson, Lindo, Reyonce 1:39.09
Boys' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME
1 Ocoee Brown, Tolbert 1:29.97
4 Wekiva Dennis 1:31.23
6 Oak Ridge Marcelus, SILVERA, McCoy, Amervil 1:34.19
16 First Academy (Orlando) Hughes, Koziara, Tenczar, pierce 1:42.66
17 Matanzas Powell, Jeanlys, Lane, Phan 1:43.99
  Ridge Community Baker, Ward, Celestin DNS
Boys' 4 x 200 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME
8 Lake Minneola
(B>)
Walden, Stapleton, Wiggins, Connor 1:34.72
9 Ocoee
(B>)
Brown, Tolbert 1:36.00
14 Matanzas
(B>)
Clark, Nocero, Vogel, Timo 1:40.41
15 Oak Ridge
(B>)
LOUISSAINT, Collins, Robertson II 1:41.63
18 First Academy (Orlando)
(B>)
1:54.00
  Apopka
(B>)
Erase, Mohammed, Zamor, Williams DNS
  Foundation Academy
(B>)
Beloni, McFarland DNS