March 26, 2022
|
Evans - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME
1 Evans A Brandon Jacobs, Jordan Pierre, Robert Coleman, Jaydyn Govia 3:27.14
2 Apopka A Najji Darcelin, Noah Musselwhite, Keandre Brown, Donovan Horne 3:27.48
3 Mount Dora A Andrew Scott, Zackary Cho-Sam, Bowen Zwart, Riley Senner 3:34.15
4 East Ridge A Kaden Rhoden, George Adjai-Piassare, Shalamar Levarity, Hansel Lugo Ramos 3:35.74
5 Eustis A Jaden Anderson, Queny Reyonce, Christian McMillian, Bryce Engel 3:37.64
6 Ridge Community A Donovan Baker, Jakari Ward 3:38.88
7 Oak Ridge A KEVIN QUINTERO, Darvey Robertson II, RASHID SILVERA, Nabil Shamat 3:43.17
8 Evans
(B>)
B Jarvier Scott, Felix Barrington, Elijah Wiggins, Antoine Demps 3:43.55
9 Windermere A Maurice Hill, Jozef Miesak, Isaiah Nell, Ives Mitchell 3:48.33
10 Apopka
(B>)
B Lukas Morillo, Lowendy Smith, Malachi Davey, Ashton Reed 3:49.51
11 Lake Minneola A Amari McCallister, Quentin Taylor, Jason Wiggins 3:52.91
12 Matanzas A Ryan Miller, Aiden Langford, Hunter Smith, Sho'Marion Gaines 3:55.18
13 Windermere
(B>)
B Adriel Santiago, Darius Vines 3:57.27
14 Edgewater A AJ Howard, Chase Carter, Christian Henderson, Sam Fenelon 3:58.42
15 Matanzas
(B>)
B Ethan Drost, Brandan Puran, Dandrick Legardye, Jeffrey Powell 4:14.12
16 First Academy (Orlando) A Nathanael Atchison, Bradley Mason, Charlie Clendenin, Dylan Hugill 4:24.42
  Ocoee A Kareem Tolbert, Stone Jones, Keon Brown DNS
  Wekiva A Shevaun Daley DNS
  First Academy (Orlando)
(B>)
B Sebastian Yepes, Elliott pierce, Justin Wilson DNS
  Lake Minneola
(B>)
B Jalen Dickerson, Kenneth Smith, Marquis McDonald DNS
  Foundation Academy A Colton Kelly, Sam McFarland DNS
  Foundation Academy
(B>)
B Sebastian Rey DNS
  Jones A William Howard, Anyas Moore, Jordan Desue DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME
8 Evans
(B>)
Scott, Barrington, Wiggins, Demps 4:41.68 3:43.55
10 Apopka
(B>)
Morillo, Smith, Davey, Reed 4:51.48 3:49.51
13 Windermere
(B>)
Santiago, Vines 3:21.68 3:57.27
15 Matanzas
(B>)
Drost, Puran, Legardye, Powell 5:12.57 4:14.12
  First Academy (Orlando)
(B>)
Yepes, pierce, Wilson DNS DNS
  Lake Minneola
(B>)
Dickerson, Smith, McDonald DNS DNS
  Foundation Academy
(B>)
Rey DNS DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
4 East Ridge Rhoden, Adjai-Piassare, Levarity, Lugo Ramos 4:29.68 2:35.34 2:35.34 2:39.65 4:21.05 3:35.74
6 Ridge Community Baker, Ward 3:14.81 3:03.86 2:44.16 3:34.51 3:12.62 3:38.88
7 Oak Ridge QUINTERO, Robertson II, SILVERA, Shamat 4:05.49 3:09.70 4:25.58 4:01.03 3:54.33 3:43.17
12 Matanzas Miller, Langford, Smith, Gaines 3:55.18 4:37.52 3:01.09 3:12.85 4:39.87 3:55.18
14 Edgewater Howard, Carter, Henderson, Fenelon 3:58.42 4:22.27 5:05.18 3:36.97 4:07.96 3:58.42
16 First Academy (Orlando) Atchison, Mason, Clendenin, Hugill 4:58.80 4:37.65 3:07.74 3:28.90 5:33.17 4:24.42
  Wekiva Daley DNS DNS DNS DNS DNS DNS
  Foundation Academy Kelly, McFarland DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME
1 Evans Jacobs, Pierre, Coleman, Govia 2:41.57 3:27.14 3:43.72 3:00.22 3:27.14
2 Apopka Darcelin, Musselwhite, Brown, Horne 3:10.89 3:27.48 3:27.48 3:50.31 4:13.13
3 Mount Dora Scott, Cho-Sam, Zwart, Senner 3:40.58 3:34.15 3:34.15 4:06.28 3:55.57
5 Eustis Anderson, Reyonce, McMillian, Engel 2:32.35 3:37.64 3:57.23 3:42.00 3:33.29
9 Windermere Hill, Miesak, Nell, Mitchell 3:00.38 3:48.33 4:49.98 3:59.75 2:44.40
11 Lake Minneola McCallister, Taylor, Wiggins 3:20.31 3:52.91 3:36.61 2:45.37 3:31.95
  Jones Howard, Moore, Desue DNS DNS DNS DNS DNS
  Ocoee Tolbert, Jones, Brown DNS DNS DNS DNS DNS