March 8, 2022
|
Lake Region High School - Eagle Lake, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 Azaria Whitehurst SO Fort Meade 25.62 -0.2
2 Shaia Gallishaw FR George Jenkins 26.57 -0.2
3 Areeyanna Bonds SO Lake Wales 26.69 -0.2
4 Milani Chadwick JR Lake Wales 27.36 +0.0
5 Chelsie Palmatier SO Frostproof 27.54 -0.2
6 Jayda Parrish SO Auburndale 27.75 +0.0
7 Kiavian Decosey SR Lakeland 27.93 0.4
8 Ma'Kayla Cobb JR Frostproof 27.97 -0.2
9 Kansas Henry FR Lake Wales 28.05 +0.0
10 Jarliyah Smith FR Davenport 28.12 -0.1
11 Arien West JR Lake Wales 28.44 -0.1
12 Abigal Brown FR Lake Region 28.57 +0.0
13 Khemani Monestine FR Davenport 28.57 +0.0
14 Ahlana Wright JR George Jenkins 28.57 +0.0
15 Mikiyah Rucker SO Lakeland 28.75 0.4
16 Addison Waller FR Lakeland Christian 28.79 -0.1
17 Jayana Rose SO George Jenkins 28.86 NWI
18 Yalimar Vasquez FR Frostproof 28.98 0.4
19 Mikaila Walker FR Lake Wales 28.99 0.4
20 Donaria Johnson SO Lakeland 29.32 -0.2
21 Janiyah McAllister JR Lakeland 29.52 -0.3
22 Saniya Northern SO Lake Region 29.60 0.4
23 Melannie Sanchez SR Lakeland 29.85 -0.3
24 Tyanna Jones JR Davenport 29.90 -0.2
25 Emaleigh Daughtry FR Auburndale 29.91 0.3
26 Jayline Antoine SR George Jenkins 29.92 -0.1
27 LaRhiyyah Shepherd SO Auburndale 29.93 -0.2
28 Arianna Davidson JR Fort Meade 30.15 +0.0
29 Deedee Sirmons JR Lakeland Christian 30.25 0.4
30 Kyleigh Wilson JR Lakeland Christian 30.36 0.3
31 Ajaida Groomes SR Lake Region 30.39 0.4
32 Savannah Albritton FR George Jenkins 30.40 0.5
33 Kiran Lauderdale FR Lake Wales 30.42 0.4
34 Kyleigh Coleman FR Lakeland Christian 30.45 -0.3
35 Kirstyn Staton FR Lakeland 30.46 +0.0
36 Ashley Jimenez JR Lakeland 30.61 +0.0
37 Jasmine Harvell JR Auburndale 30.89 +0.0
38 Zariah Jasmin FR Auburndale 30.92 0.5
39 Ruth Celestin JR Davenport 31.12 NWI
40 Teziah Pierre-Lewis FR Lake Region 31.63 +0.0
41 Jamari Gallard JR Davenport 31.64 +0.0
42 Isabel Harris FR George Jenkins 31.84 -0.3
43 Kali Robinson SO Auburndale 32.10 -0.2
44 Lakyla Jones SO Lakeland 32.53 +0.0
45 Zelene Jasmin SO Auburndale 32.54 0.4
46 Kalyssa Brooks FR McKeel 32.73 0.5
47 McKenzie Hilton FR George Jenkins 32.75 0.3
48 Meleah Lewis FR Lake Region 32.84 +0.0
49 Donia Hassan FR George Jenkins 32.96 +0.0
50 Dakari Smith 6 Frostproof 33.08 -0.2
51 Tayler Raymond SO Auburndale 33.31 0.3
52 Abigail Powlett FR Lakeland 33.39 +0.0
53 Aliah Bellon FR Lakeland 33.55 0.3
54 Natalie Natividad SO McKeel 33.60 +0.0
55 Lina Rifai SO Lakeland 33.67 0.5
56 Jada McDowell FR Davenport 34.08 0.4
57 Eleni Katzaras SO Lakeland Christian 34.26 -0.1
58 Zia Leidinger FR Lakeland 34.99 0.5
59 Michelle Rodriguez SO Lake Region 36.04 0.4
60 Eva Montgomery SO Lake Region 36.84 -0.2
61 Abigail O'Bannon 8 McKeel 36.92 0.3
62 Diamond Bullock SO Lakeland 37.29 -0.3
63 Allison Luna SO Lake Region 37.45 -0.2
64 Natalie Romero JR Lake Region 38.53 0.5
65 Chassidy Riley SO Lake Region 40.38 +0.0
66 Anne Schroeder SO Santa Fe Catholic 42.06 0.4
67 Amelia Ayala JR Lake Region 50.52 NWI
  Tyla Jenkins JR Lake Wales FS -
  Jayla Greene SR Lake Wales DNS -
  Emma Barrios SO Santa Fe Catholic DNS -
  Carlee Caton 7 McKeel DNS -
  Olivia Wiggins SO Santa Fe Catholic DNS -
  Ava Chevalier FR McKeel DNS -
  Diani Larson SO Santa Fe Catholic DNS -
  Gabrielle Andre JR Lakeland DNS -
  Chloe Previte 8 McKeel DNS -
  Sophia Suman 8 McKeel DNS -
  Ava Ewert SO McKeel DNS -
  Emily Beltran SO Santa Fe Catholic DNS -
  Jayleen Reyes FR Lake Region DNS -
  Angel Pierre SO Auburndale DNS -
  Teiera Pritchett's SO Auburndale DNS -
  A'Layha Williams FR Fort Meade DNS -
  Caleigha White FR Lake Wales DNS -
  Khalia Hinson SR Auburndale DNS -
  Ge'Niya Lewter JR Lakeland DNS -
  Alexandria Austin SR McKeel DNS -
  Ava Hacker JR McKeel DNS -
  Tchenica Moise FR Lake Region DNS -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Jayana Rose SO George Jenkins 28.86
39 Ruth Celestin JR Davenport 31.12
67 Amelia Ayala JR Lake Region 50.52
Girls' 200 Meters Section 2
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
18 Yalimar Vasquez FR Frostproof 28.98
45 Zelene Jasmin SO Auburndale 32.54
56 Jada McDowell FR Davenport 34.08
59 Michelle Rodriguez SO Lake Region 36.04
66 Anne Schroeder SO Santa Fe Catholic 42.06
  Angel Pierre SO Auburndale DNS
Girls' 200 Meters Section 3
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
37 Jasmine Harvell JR Auburndale 30.89
40 Teziah Pierre-Lewis FR Lake Region 31.63
41 Jamari Gallard JR Davenport 31.64
49 Donia Hassan FR George Jenkins 32.96
54 Natalie Natividad SO McKeel 33.60
65 Chassidy Riley SO Lake Region 40.38
  Emma Barrios SO Santa Fe Catholic DNS
  Carlee Caton 7 McKeel DNS
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Jarliyah Smith FR Davenport 28.12
11 Arien West JR Lake Wales 28.44
16 Addison Waller FR Lakeland Christian 28.79
26 Jayline Antoine SR George Jenkins 29.92
57 Eleni Katzaras SO Lakeland Christian 34.26
  Khalia Hinson SR Auburndale DNS
  Ava Hacker JR McKeel DNS
  Chloe Previte 8 McKeel DNS
Girls' 200 Meters Section 5
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
24 Tyanna Jones JR Davenport 29.90
27 LaRhiyyah Shepherd SO Auburndale 29.93
43 Kali Robinson SO Auburndale 32.10
50 Dakari Smith 6 Frostproof 33.08
60 Eva Montgomery SO Lake Region 36.84
63 Allison Luna SO Lake Region 37.45
  Emily Beltran SO Santa Fe Catholic DNS
  Teiera Pritchett's SO Auburndale DNS
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
21 Janiyah McAllister JR Lakeland 29.52
23 Melannie Sanchez SR Lakeland 29.85
34 Kyleigh Coleman FR Lakeland Christian 30.45
42 Isabel Harris FR George Jenkins 31.84
62 Diamond Bullock SO Lakeland 37.29
  Diani Larson SO Santa Fe Catholic DNS
  Ava Ewert SO McKeel DNS
  Jayleen Reyes FR Lake Region DNS
Girls' 200 Meters Section 7
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
25 Emaleigh Daughtry FR Auburndale 29.91
30 Kyleigh Wilson JR Lakeland Christian 30.36
47 McKenzie Hilton FR George Jenkins 32.75
51 Tayler Raymond SO Auburndale 33.31
53 Aliah Bellon FR Lakeland 33.55
61 Abigail O'Bannon 8 McKeel 36.92
  Ava Chevalier FR McKeel DNS
  Tchenica Moise FR Lake Region DNS
Girls' 200 Meters Section 8
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
32 Savannah Albritton FR George Jenkins 30.40
38 Zariah Jasmin FR Auburndale 30.92
46 Kalyssa Brooks FR McKeel 32.73
55 Lina Rifai SO Lakeland 33.67
58 Zia Leidinger FR Lakeland 34.99
64 Natalie Romero JR Lake Region 38.53
  Olivia Wiggins SO Santa Fe Catholic DNS
  Gabrielle Andre JR Lakeland DNS
Girls' 200 Meters Section 9
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
28 Arianna Davidson JR Fort Meade 30.15
35 Kirstyn Staton FR Lakeland 30.46
36 Ashley Jimenez JR Lakeland 30.61
44 Lakyla Jones SO Lakeland 32.53
48 Meleah Lewis FR Lake Region 32.84
52 Abigail Powlett FR Lakeland 33.39
  A'Layha Williams FR Fort Meade DNS
  Alexandria Austin SR McKeel DNS
Girls' 200 Meters Section 10
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Kiavian Decosey SR Lakeland 27.93
15 Mikiyah Rucker SO Lakeland 28.75
19 Mikaila Walker FR Lake Wales 28.99
22 Saniya Northern SO Lake Region 29.60
29 Deedee Sirmons JR Lakeland Christian 30.25
31 Ajaida Groomes SR Lake Region 30.39
33 Kiran Lauderdale FR Lake Wales 30.42
  Sophia Suman 8 McKeel DNS
Girls' 200 Meters Section 11
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Milani Chadwick JR Lake Wales 27.36
6 Jayda Parrish SO Auburndale 27.75
9 Kansas Henry FR Lake Wales 28.05
12 Abigal Brown FR Lake Region 28.57
13 Khemani Monestine FR Davenport 28.57
14 Ahlana Wright JR George Jenkins 28.57
  Ge'Niya Lewter JR Lakeland DNS
  Jayla Greene SR Lake Wales DNS
Girls' 200 Meters Section 12
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Azaria Whitehurst SO Fort Meade 25.62
2 Shaia Gallishaw FR George Jenkins 26.57
3 Areeyanna Bonds SO Lake Wales 26.69
5 Chelsie Palmatier SO Frostproof 27.54
8 Ma'Kayla Cobb JR Frostproof 27.97
20 Donaria Johnson SO Lakeland 29.32
  Tyla Jenkins JR Lake Wales FS
  Caleigha White FR Lake Wales DNS